Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy pasi aki 4 évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy pasi aki 4 évvel ezelőtt minden szó és magyarázat nélkül eltűnt az életemből(ghostingolt) mostanában újra felbukkant.Még is mit akar?

Figyelt kérdés

Igazából nem rendes kapcsolat volt 4 éve inkább csak kötöttség nélküli laza kapcsolat.De úgy viselkedtünk,mint egy pár.Közös programok,nyaralás stb.

Ja és ez a laza kapcsolat 1,5 évig tartott majd fogta magát és eltünt.Hívtam,írtam neki de semmi reakció.Emlékszem nagyon dühös voltam rá és megalázva éreztem magam.



febr. 12. 16:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nincs szexpartnere. Rád gondolt. Aztán ha talál mást, megint ghostingol.
febr. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
Bepróbálkozik hátha fogadja puha ágyékod.
febr. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
49%
Állandóan ez a sok hülye aki élvezkedik ezen hogy mások kapcsolatait nemiszervekre redukálja, mert ő nem jut hozzá.
febr. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Nekem is volt ilyen szexbarim, bár ő nem így tűnt el, csak ha nem volt kedve nem írt, egy idő után én sem kerestem, aztán mindig amikor állt a zászló megkeresett, egyszer 8-9 hónap után, aztán ha nem voltam vevő a dologra megint eltűnt. Én a legutóbbinál inkább letiltottam, azóta ha akarna se tudná írni. Hidd el ha újra lefeküdnétek még aznap este eltűnne megint.
febr. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha van egy kis méltóságod, nem reagálsz neki.
febr. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg nincs más képben, ezért bepróbálkozott korábbi partnereinél, hátha valaki kapható pár menetre.
febr. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem talalt mast, igy probalkozik akinel sikerult (jelenleg nalad)
febr. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Azért az durva,hogy 4 év után felbukkan a semmiből.4 év alatt egyszer sem beszéltem vele.
febr. 12. 17:58
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazt. D.gni lelépni. Most nincs jobb ötlete valoszinu.
febr. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"mostanában újra felbukkant.Még is mit akar?"

Nem mondta?

Akkor mit mondott?

febr. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!