Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez egy hülyeség amit túlgondol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez egy hülyeség amit túlgondolok, vagy érthető magyarázat?

Figyelt kérdés

Igykszem rövid lenni, de nem biztos, hogy sikerült.Köszönöm aki elolvassal és válaszol.


20-as éveim elején/közpén járó férfi vagyok.

Apukámtól azt a nevetletetést kaptam, hogy nincs érzelem kimutatás, nem mutatjuk magunkat gyengének nem nyálaskodunk.

Ehhez képest nagyon érzelmes és érzékenylelkű ember vagyok, mindent a szívemre veszek, konkrétan csak nőktől láttam ilyet. (nyilván mert ők kimutatják)

Szóval úgy élem az életem, hogy ezt elfojtom.Tudom, hogy nem helyes, de apukám meggyőződése van belém nevelve.


Minden szakítás megvisel, és fáj, akkor is ha tényleg nem volt jó a kapcsolat, meg olyan is volt, hogy én szakítottam, és nem is voltam annyira szerelmes, de lelkileg nagyon megviselt.


Van egy nagyobb baráti kör (fiúk-lányok) és 1 éve az egyik lány elhozta a barátnőjét, aki azóta rendszeresen eljár velünk.

Külsőre nagyon tetszett az első perctől kezdve, abszolút az ideálom minden téren.

A társaságban van egy haverom aki minden lányt megkap, minden lány szerelmes belé, és ő él is ezekkel a lehetőségekkel.

Ez az új lány kb. azonnal szerelmes lett belé, talán az első találkozásnál le is feküdtek, meg azóta még párszor.

Nem zavart sosem, úgy voltam vele, hogy ennél a lánynál úgysincs esélyem.

Aztán a srácnak voltak más kiszemeltjei, és ezzel a lánnyal már lefeküdni sem akart (a lány viszont leakart vele, és most is lefeküdne vele ha a haverom is akarná)

Szóval azóta a lány "parlagon" van. (3-4 hónapja)

Jelenleg a baráti körben én lennék az egyetlen potenciálisan kapható férfi egyed, mivel mindenkinek van barátnője, vagy ha nincs akkor nagyon nem vonzó a megjelenésük a nők számára. (én meg szerencsére legalább átlagosan nézek ki ha jól nem is)


Még nyár végén egyszer küldött olyan jeleket ez a lány, hogy kapható lenne számomra, de nem vettem a jeleit (direkt)

Aztán elengedte ő is, majd később elkedztünk beszélgetni, meg néha érte szoktam menni kocsival és együtt érkezünk ezekbe a bulikba. Már kétszer is megesett, hogy egy ágyban aludtunk ott ahol a házi buli volt.

Közepesen ittasak voltunk mindkétszer, de én rájátszottam még, hogy nagyon szétvagyok, hogy úgy jöjjön le neki, hogy nem vagyok alkalmas a szexuális együttlétre.

Igazából bejött, nem történt sosem semmi, és nem is kellett konkrétan visszautasítanom.


Aztán a barátnője is kérdezte már tőlem, hogy hogyhogy nem szexelünk?


Kitérő választ adtam, de a valódi ok amit a neveltetésem miatt nem oszthatok meg senkivel:

Az hogyha lefeküdnénk egészen biztos hogy őrülten szerelmes lennék belé, és nem látom, hogy lehetne jövőnk.

Így is érzek iránta valamit, de még eltudom folytani, nem fáj, nem gondolok rá 0-24-ben.

Az a baj, hogy ugye említettem, hogy nekem az agyam kicsit úgy működik mint egy nőé, és figyelem az apró jeleket is.

Így pl. látom rajta, hogy még mindig odáig van a haveromért, kb csillogó szemekkel figyeli minden mozzanatát, minden szavát, a közös képeken mellé húzódik mindig, volt hogy mellőlem állt ki a haverom mellé és sorolhatnám.


Neki én csak arra kellenék, hogy valaki kielégítse a szexuális igényeit, részéről biztos nincs érzelem irányomba.

De ha mégis lenne csak egy kicsi, és belemenne akár egy kapcsolatba velem akkor én nem biztos hogy tudnék benne bízni, mert ha a haverom csettintene egyet ott teremne.

Aztán nyilván lehet belém tudna szeretni annyira, hogy hiába csettintene, de nem tudom.

Rettenetesen félek a csalódástól, és nálam ez fokozottan nehéz aa béna és gyenge lelkem miatt.


2 éve belefutottam már egy hasonlóba, nem voltam együtt a lánnyal, de voltak közös programjaink kettesben, szexeltünk néha, meg nyaralni is elmentünk ketten pár napra, aztán lepattintott egy idő után.

Nagyjából 1.5 év volt mire tényleg túltudtam tenni magam ezen (és ez egy 2-3 hónapos kaland volt), hatalmas lelki sebet okozott, pedig ő nem az a szerelem első látásra kaliberű nő volt.


Viszont így meg rajtam van a nyomás, hogy hát miért nem dugom meg, micsoda férfi vagyok, főleg hogyha már a barátnőjének is mondta.

Gondolkoztam rajta, mert akkor hú de jó, elmondhatom majd hogy megint egy X-et szereztem, és milyen menő vagyok stb...de rá nem tudnék csak x-ként tekinteni.


Szóval most úgy érzem, hogy "társadalmi nyomás" végett feküdjek le vele, és akkor megtestesítem azt a férfi állatot amit apukám nevelt belém és amit mutatok a külvilágnak....ugyanakkor ha ezt megteszem akkor megint egy nagyon komoly lelki sérülsét szenvednék amit megint egyedül kell feldogloznom, és kitudja hány hónapig, vagy évig fogok emiatt is szenvedni.


2023. jan. 1. 20:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha az eszed azt mondja, hogy nem lenne jövője akkor hagyd. Írtad, hogy a szex miatt kötődnél hozzá és félsz is, hogy sérülsz. Szerintem keress egy másik lányt akiben bízhatsz, és téged akar nem a haverodat.
2023. jan. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Bazzeg. Inkább hagyd.
2023. jan. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
szerencsétlen...
2023. jan. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy ezt a neveltetést kaptad, semmi nem jelent. Nem a középkorban vagyunk.. Az sosem gyengeség, ha képes vagy kimutatni az érzelmeid, sőt, ez egy nagyon erős tulajdonság, főleg fiúként.


A lányt viszont szerintem engedd el.

Írtad, hogy még mindig odavan a barátodért, amivel nem is lenne probléma egyébként.

Azt is írtad, hogy lehet nála esélyed, ez szintén nem probléma.


A probléma itt az, hogy mivel Te komoly kapcsolatot keresel és már most odáig vagy érte úgy, hogy együtt sem vagytok, ezért egy esetleges szakítás/csalódás nagyon rosszul jönne neked, főleg úgy, hogy a lány részéről ez nem lenne semmi komoly.


Én ugyanez vagyok. 19 évesen 1 nagyon rövid kapcsolatom volt, ahol átverve éreztem/érzem magam és még most sem tudtam teljesen lezárni, pedig tényleg nevetségesen rövid ideig tartott a kapcsolat része a dolognak. (előtte volt 3-4 hónap ismerkedés) Relatív nagyon megviselt, ahhoz képest, hogy meddig voltunk együtt, és pontosan azért, mert komoly kapcsolatot kerestem.


Az pedig külön becsülendő, hogy nem használtad ki az alkalmakat és nem éltél a lehetőséggel. Ha nem szeretnéd, ne tedd. Ennyi. Csak azért, hogy menőnek tűnj ne feküdj le vele, mert a végén csak az lesz, hogy Te többet képzelsz majd bele, Ő pedig nem, azaz megfog téged ez is viselni.


Maradj ilyen, mert nincs semmi probléma veled, szimplán csak rossz társaságban vagy, ahol az a menő, ha mindenkivel összefekszünk.

2023. jan. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat, már jól esett már leírni is, hogy végre kiadtam ami bennem van.

Ettől függetlenül féltem a válaszoktól :)


4-es

Sajnos az érzelmi részről nekem is ez a "meggyőződésem" amit apukám belém nevelt.

Ha lenne fiam sosem nevelném így, de mivel ebben nőttem fel, kb személyiségváltozás lenne ha elengedném magamnak ezeket a gondolatokat, hogy gyengeség kimutatni az érzelmeket.

2023. jan. 1. 21:10
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom. Szerintem semmi ciki nincs abban, ha felnőtt módra elmondod neki, hogy neked ez csak szexként nem menne, úgyhogy nem fogod megkefélni. Ahol ez ciki, az nem baráti társaság.

Ha még mindig ott tart a banda, hogy ciki nem megkefélni, vagy érdem megkefélni minél több embert, akkor nagyon gyerekek vagytok. Ez valahol gimi végén kéne, hogy záruljon szerintem. Legalábbis nálunk akkor volt utoljára téma.

2023. jan. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

6-os


Nem is az, hogy ciki vagy nem ciki.

Van egy fiatal felnőtt nő meg egy férfi.

A nő kezdeményezné a szexet, és látszólag van egy balek férfi aki meg nem akarja azt.

Pedig szép lány, és sokan csak álmodoznának nemhogy arról, hogy egy ilyen lánnyal lefeküdjenek, hanem hogy egy bármiyle nő kezdeményezzen náluk.


Én pedig nem tudom elmondani az okomat, mivel ha elmondom akkor kiderülne a feltehőleg viszonzatlan szerelem, ami az én (és apukám) ostoba világában egy béna, gyenge férfi látszatát kelti.

Tudom, hogy ez nem így van, de akkor is ez van belémverve és nem bírom ezt a korlátságomat megugrani.


Amit írtál az viszont igaz.

2023. jan. 1. 21:20
 8/12 A kérdező kommentje:

Balek vagyok mert nem fekszem le vele.

Balek vagyok mert azért nem fekszem le vele, mert kiderülne a viszonzatlan szerelem.

Ergo mindenképp balek vagyok a magam és a magamfajták szemében, és konkrétan az egyetlen megoldás, hogy feküdjek le vele, és aztán kínlódjak az ebből fakadó lelki sérülésemmel, de legalább megtettem amit "egy férfinak meg kell tennie"....


Ez az én nagy bajom összefoglalva az egészet.

2023. jan. 1. 21:22
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát kérdező, akkor hajrá. Most erre mit kéne írni? Ha ettől balek vagy, akkor minden felnőtt férfi az, aki képes normálisan kommunikálni az érzéseit. Vagy aki nem kefél meg bárkit aki széttárja a lábát.

Én sokkal többre tartom azokat, legyen az nő, vagy férfi, akinek van tartása, aki aszerint cselekszik, ami jónak lát, amit szeretne és nem gyerek módra hagyja, hogy a társaság vigye, 'me nehogy mán én legyek a xarfaszúúú. Ez, mint írtam, valahol 18-20 éves kor fölött szerintem szánalmas hozzáállás. Addig gyerek még az ember, de fokozatosan meg kéne találnia önmagát. Ha nem, az se baj, csak akkor valóban balek vagy. Ha egy baráti társaságban nem épülsz, nem tudsz őszinte lenni, ha az számít, hogy mitől leszel te a f@szagyerek, nem pedig az, amit szeretnél, aki vagy, akkor az nem barátság. Ha az számít, hogy te legyél a kemény menő pasi a bandában, akkor gyerek vagy még. Főleg, ha mindez sokkal fontosabb, mint a saját jóléted. Figyelj, nehogy legközelebb, az legyen a menő, hogy lerúgtok egy-két tükröt, mint a Pesti idióták. Mert a kettő kb egy szint szerintem. Mindkettő sima kivagyiságból elkövetett baromság. Előbbivel magadat károsítod, utóbbival másokat is. Ennyi a különbség.

2023. jan. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Balek attól vagy csak, hogy a lúzer apád miatt soha nem leszel boldog, mert soha nem fogod magadat adni egy kapcsolatban.


És szerintem ebbe a mindenki mindenkivel baszós haveri klikkbe sem illesz bele.

2023. jan. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!