Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakivel megvolt a kémia,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakivel megvolt a kémia, akkor ezen sikerült túllendülni, hogy aztán csak barátok maradjatok?

Figyelt kérdés

Tehát kölcsönös vonzalom, nem kimondott, de egyértelműen tudjátok.

Lehet ezt úgy kanyarítani, hogy mindkét fél részéről lecsillapodjon, de mint embert ne kelljen elveszíteni a másikat? Ne kelljen távolságot tartani, kerülni egymást, hanem lazán, barátilag lenni egymás felé.

(Az ok, hogy mindkét fél foglalt.)


febr. 12. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Elmúlik, ha nem a vonzalomra koncentrálsz folyamatosan, hanem a haveri részre és mondjuk az sem árt, ha nem róla fantáziálsz hanem a kapcsolatoddal foglalkozol. Az érzéseket elég jól lehet formálni a gondolatokkal.
febr. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, írj privátban.Hasonló helyzetben vagyok.Van kedved beszélni?
febr. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Iszonyatosan sok akaraterő és erős jellem szükséges ehhez szerintem,baromi nehéz és pont emiatt buknak bele rengetegen.

Mondják,a szívnek nem lehet parancsolni,viszont van az a helyzet,amikor muszáj.Gondolok itt az általad felvázolt szituációra,illetve hasonló lehet még,amikor hierarchiában álltok,amikor a másik fél házas,közvetlen kolléga és nem vagy biztos,hogy jól sül el a dolog,stb.

Természetesen vannak esetek,amikor a másik fél annyira beléd szeret,hogy borítja miattad az eddigi életét.Ez sajnos ritka,bár előfordul.Én amondó vagyok,amíg nem mozgat meg minden követ,hogy együtt legyetek,jobb a távolságtartás bizonyos mértékben.Mondjuk nem kávézgattok együtt napi szinten,nincsenek munkán kívüli beszélgetések,stb.

febr. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen kopni is tud ha nincs táplálva. Keresd a negativ pontjait
febr. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen. Van 3 ilyen férfibaratom 10en plusz éve.

N 32

febr. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én azt hittem, elmúlik egy volt hallgatótársammal. Megmagyarázhatatlan erős vonzalom volt möztünk, végig kavartunk évekig. Aztán elteltek az évek , és valahányszor találkozunk, mai napig megtörténnek a dolgok. Nincs senkink.

Soha ilyen erős kémiát nem éltem. Minden passzol. Az energiáink, a vágyaink, a libidónk. Tehát ha nagyon erős, nem múlik el. Én erről a srácról tudom,soha nem fog,mindig vonzódni fogok hozzá. Ő egy ilyen tapasztalás az életemben.

ápr. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!