Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha két ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha két ember között van (jó) kémia, szikra azt mindig érzi mind a kettő?

Figyelt kérdés

Elméleti kérdés. Ha az ember érzi a jó kémiát a másik ember irányába akkor azt biztosan a másik is érzi vagy előfordulhat, hogy esetleg a másik nem így érzi és esetleg az első valamiért téved, rosszak a megérzései.


Két különböző esetben:

1. amikor még nem történt semmi fizikailag, de mondjuk X érzi magában azt a bizsergést Y közelében. Akkor azt Y is érezheti vagy előfordulhat, hogy X csak beleképzeli vagy ezt nem lehet?


2. Amikor mondjuk történik valami fizikailag és mondjuk X úgy érzékeli, hogy jól megvan az összhang (fizikailag). Akkor ezt Y is így érzi vagy nem feltétlen?


Magyarul ezek a "megérzések" hogy valakivel megvan köztünk a szikra, jó kémia (majdnem) tévedhetetlenek, az ember hihet ezeknek vagy simán előfordulhat, hogy téved?


Mondok egy konkrét példát: tegyük fel, hogy én csókolózok valakivel és úgy érzem ez nagyon jó, nagyon jól megvan köztünk az összhang. Előfordulhat, hogy a másiknak nem jön annyira be és én csak beképzelem, hogy annyira jó? (Nyilván, ha nem mondja, nem húzódik el, stb.)



dec. 14. 18:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
dec. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Csak ha mindkettő fejlett már erre.

Mert pl vannak a fiatal fiúk akiknek mindenre feláll de képesek bárgyún elmenni ugy egy nő mellett hogy nem tudják hogy helyzet lenne.

dec. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%

"Mondok egy konkrét példát: tegyük fel, hogy én csókolózok valakivel és úgy érzem ez nagyon jó, nagyon jól megvan köztünk az összhang. Előfordulhat, hogy a másiknak nem jön annyira be és én csak beképzelem, hogy annyira jó?"


Előfordulhat, már miért ne fordulhatna elő?

Az, hogy te jónak érzed az adott dolgot, attól még a másiknak lehet nem jó/kellemes.

Hány kérdés szól arról, hogy "a párom csak reszel, ő nagyon élvezi, de nekem nincs orgazmusom, de így is szexelek vele... nem az orgazmus számít stb"

Na vajon jó a szex ilyenkor?

Beletörődik, nem akar vagy tud változtatni, de nem jó neki. Ez csak egy példa.

dec. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%

Ez érdekes, mert pl. volt már, hogy ezt a bizsergős dolgot éreztem valakivel, akivel fix hogy kölcsönös volt, láttam rajta. És volt olyan is, hogy valaki nagyon tetszik, nagyon szimpi és majdnem ugyanaz, de tudom, látom, hogy ő nincs így felém, és ilyenkor ez a bizsergés sincs.

Ebből azt gondolom, hogy maga a kölcsönösség hozza ilyen különös izgalomba az embert és az, hogy közben mégsem lehetsz erről 100%osan meggyőződve, hiszen nem mondjátok ki és ahogyan most neked is, mindig van benne egy kétely.

dec. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Kémia akkor van, ha nem kell hozzá másodfokú egyenletet felállítani. Érdeklődés pedig akkor van, ha nem kell minden morzsának örülni. 44N
dec. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
42%
Nem. Ez az egész "kémia" baromság a kívülállók kedvence "Zsáj, nézd már az Aurélijót meg a Dzseniferet, de szépek így együtt, micsoda kémijja van köszöttük, gyáááá!!!"
dec. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nem konkrétan rólam szól, de valóban személyes élmény miatt vetődött fel általanosságban.


Volt olyan, akivel én azt éreztem, hogy nagyon megvan a kémia köztünk és mivel az első hosszas csókolózásunkat, ami tök váratlan, máskor is követte ez (ebből is gondoltam, hogy akkor annyira neki se lehetett rossz), aztán persze más is. Aztán miután lezártuk ezt a kalandot (nevezzük annak), akkor is volt egy nagyon heves csókunk.


Én nagyon élveztem bevallom és az érintéseiből úgy vettem le, hogy baromira kíván.


De felmerült bennem (volt időm ma agyalni ilyeneken), hogy ezt az erős szikrát vajon akkor valóban ő is érezte? Vagy csak ennyire kanos?


Aztán felmerült bennem inkább a jövőre nézve, hogy be lehet-e ezt nézni nagyon

dec. 14. 19:33
 8/13 A kérdező kommentje:

#6 mindegy milyen szót használunk rá, ez csak elterjedt.


Amikor két ember nem csak vonzódik egymáshoz fizikailag, mert az csak egy dolog, hanem van köztük egy olyan összhang, egymásra hangolódás hamar vagy rögtön az elején, amitől brutál jó lesz egy érintés, egy csók stb. Csak ezt hosszabb leírni.

dec. 14. 19:35
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, #5 vagyok. Ez bármi lehet, de ez a titokzatos "kémia" nem kizárólag testi érintkezésben, csókok hevességében "mérhető". Ez van, létezik, a kommunikációban, egy egymásra nézésben, mindenben. Az, hogy kiharapta-e a szád vagy sem, még nem jelent önmagában kémiát, de még az is lehet van kémiátok, csak leszűkíted a csókra.
dec. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem szűkítem le egy csókra, csak egy PÉLDA volt. Nyilván bármi lehet. Az is amit te mondasz.
dec. 14. 19:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!