Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha olyan fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha olyan fiú tetszik aki folyton belémköt és szivat?

Figyelt kérdés

Osztálytársamról lene szó...Nagyon tetszik viszont ő utáll engem.Lehülyéz,leszóllja a külsőmet meg lökdös de volt olyan is hogy tetszett egy másik pasi és elmonta neki és nem valami jó fényben tűntetett fel.Kérdeztem már mi baja val velem de nem mond rá semmit,annyit mond hogy egyszer majd rájövök magamtól is.Pedig én sohase bántottam meg, ezért is esik rosszul hogy ő ennyire utál.Őrültségnek hangzik hogy tetszik ennek ellenére,de nagyon vonz a külseje de megutáltatja magát.

16/L


2010. okt. 24. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
sztem felejtsd el. de lehet h pont h így udvarol, mint az oviban..
2010. okt. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is felejtsd el ezt a pö.csöt. Beteges vagy pedig óvodás, tiszta dedó.
2010. okt. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kérd meg szépen, hogy hagyjon, mert neked ez nagyon rosszul esik. Ha nem érti, akkor egy egoista állat...
2010. okt. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne legyél butha! Ismertem olyan lányt régen, aki betegesen az idiótákhoz vonzódott. Mindig is boldogtalan volt és ma is az.
2010. okt. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ne legyél szívbajos üsd le azt a hülyegyerek
2010. okt. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Vérgibbon ***** válasza:
Jaja. Rajzolj egy legyet az orrára, (alkoholos filccel) és szívlapáttal addig üsd amíg el nem száll.
2010. okt. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!