Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt írta nekem egy férfi ,nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt írta nekem egy férfi ,nem akar velem lenni?

Figyelt kérdés

Mármint tudom hogy nem akar velem lenni,és megkértem mondja el hogy miért.

Lassan 1.5 éve vagyunk szexkapcsolatban. Én többet szeretnék, ő nem érez irántam semmit és megkértem hogy mondja el miért .

Úgy érzem a kulsom miatt nem szeret,amiatt nem akar tartós kapcsolatban velem lenni

Ő ezt tagadja,és azt mondja hogy a múlt miatt, a szemelyisegem miatt.

Sajnos a megismerkedésünk elején mondtam néhány csúnya szót ( féreg,kva anyád ,anyád egy prosti stb )

De azóta rengeteg jó dolgot tettem érte,szépen beszéltem vele.

Szerettem. Hűséges vagyok hozzá több mint egy éve akkor is ha nem vagyunk együtt. Őszinte és kedves vagyok hozzá.

Szerintem csak nem tart elég szépnek és kifogásokat keres hogy miert nem akar velem lenni.

Ilyenkor mi a teendő?


A tegnapi üzenete :


Nincs mit megérteni. Egyszerűen nem akarok veled lenn. Nem kényszeríthetsz senkit arra, hogy veled akarjon lenni. Nem érzek irántad semmit, nincsenek romantikus erzéseim hozzád fűzve,és nem is leszek soha. Olyan dolgokat mondtál a múltban, amiket soha nem lehet elfelejteni. És az általad mondottak miatt lehetetlen, hogy valaha is érezzek irántad valamit.



febr. 13. 14:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/99 anonim ***** válasza:
100%

Szép. Attól függetlenül 1,5 évig még kefélgetett.

Hagyd őt és szállj picit magadba, hogy a következőnél ne ragadtasd el magad.

febr. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/99 A kérdező kommentje:

Férfiak , tehát tegyük fel van egy átlagos nő,te is átlagos vagy .

A nőnek van egy gyereke ,neked egy kamasz fiad.

Régóta szingli vagy,válogatsz.

Megismerkedes alatt a nő csúnyán beszél veled,kiabál ,a családodat szidja.

De mégis kapcsolatban maradtok, a nő főz ha találkoztok,kedves, a szulinapodra drága ajándékokat vesz,szeret téged, már -mar imád , őszinte és hűséges hozzád .

Megbocsátható az amit az elején tett és mondott ?


Szerintem igen .

Valószínűleg vagy a kulsommel nincs megelégedve,úgy gondolja nálam szebb nőt is megkaphat, vagypedig soha nem is akart velem lenni ,nem gondolta komolyan .

Jól látom a helyzetet?

febr. 13. 14:46
 3/99 anonim ***** válasza:
100%

Az első három sorod még stimmel is.

"Megismerkedes alatt a nő csúnyán beszél veled,kiabál ,a családodat szidja."

Ez viszont teljesen elfogadhatatlan.


Szerintem nem a külsőd, hanem a mocskos szád és a természeted a gond. Miért gondolod, hogy nem?

febr. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/99 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt az egyértelmű üzenetet nem érted akkor nagyon fogyatékos vagy. Neked jogod van sértegetni a családját neki joga van csak dugni téged....
febr. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/99 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem neki a "több" az azt jelentené, hogy bevon a családjába.

És hát azt ezek után nem lehet.

febr. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/99 A kérdező kommentje:

Még több dolgot mondtam .

Például hogy szar a szex , szar a kocsija, dugja seggbe a fiát stb...

De milliószor bocsánatot kértem , ő is sokszor csúnyán beszélt velem,csúnyán bánt velem.


1.5 éve más férfira rá sem nézek.

És azért gondolom hogy a kulsom nem tetszik neki,mert nyilván ha én lennék a világ szépe,már rég ekfelejtette volna hogy miket mondtam


De mivel számára nem vagyok szép,és csúnyán beszéltem,most van egy kifogása hogy miert nem akar velem lenni

El sem hiszem hogy nem szeret es egyszerűen nem értem hogy miért.

Gyönyörű verset írtam neki, ajándékokat kapott tőlem , főzök amikor jön,kedves vagyok vele ,egy éve nem beszéltem csúnyán.

Tehát ha mérlegre tennénk mindent ,a jó amit tettem es mondtam ,ezerszer többet nyom mint az a pár szó az elején

Hogy lehet velem ilyen undok?

Annyira fáj hogy nem szeret pedig mindent megpróbáltam.

febr. 13. 14:55
 7/99 anonim ***** válasza:
92%

dugja seggbe a fiát


Ne haragudj, te milyen alpári nő vagy? Ezeket az undorító fasságokat, amiket mondtál neki, hol szedted fel? A putrisoron?

febr. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/99 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen jogos, hogy nem akar veled lenni. Inkább az a meglepő, hogy szóba áll veled ezek után.
febr. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/99 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen leírta, hogy miért nem szeretne veled lenni és teljesen jogosan megindokolta; mit nem értesz ezen?

Elfogadhatatlan stílusban beszéltél róla és a családjáról, ezek mellett egy kis sütögetés és cukiskodás teljesen értéktelen. Egyértelműen megmutattad, hogy milyen jellem vagy: szexre elmész, de ennél többhöz már kevés vagy (és egyetértek a férfival).

febr. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/99 anonim ***** válasza:
86%
Annyira átlátszó, ne már....
febr. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!