Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Klaudia és Bence tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Klaudia és Bence tényleg összejött a Megasztárban?

Figyelt kérdés
Divat manapság az idősebb csaj és fiatalabb fiú, ezt tudom, na de vajon ez igaz lehet????
2010. okt. 24. 17:01
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
figyusz, komoly vagy sem, ez csak a reality :)
2010. nov. 3. 14:50
 12/17 anonim ***** válasza:
Szerintem Annácska, pedig az Attilára kacsingat, de Attilának a Dávid jön be, Dávidnak pedig a Claudia.... tehát gondok vannak.... :D
2010. nov. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Calaudia pedig viszonozza Dávid érzelmeit, de kiderült, hogy a Daróczi életben van tehát, egy komoly szerelmi háromszögnek lehetünk a tanúi!! :D :D
2010. nov. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

ez egyedül a 2. válaszolónál volt csak vicces. utána unalmas.


amúgy ki az a Pici bácsi?

2010. nov. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

ezt nevezem!!


A Google első, cím-oldalán, mindhárom dobogós helyet, + a 4. helyet is elcsípte...


(Totális MAGYAR SIKER!)


[link]

2010. nov. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
az 5. találatnál szakadtam a röhögéstől xDDDDDDD
2010. nov. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

ez a google ez kész ........


látjátok mire képes a gyakorikérdések ? valódi nagyhatalaom !!!


állat .... XDXDXDXDDDD

2010. nov. 7. 09:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!