Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most neki igazából mi baja van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most neki igazából mi baja van?

Figyelt kérdés

Van egy srác, régóta jóban vagyunk..

Igazából flörtölgetünk egymással már jó pár hónapja. Most valamiért ezt a semmiből tovább vitte, mostanában próbál megcsókolni. Nem engedtem.

Ezzel egyidőben meg elkezdett velem hébe hóba flegmáskodni.. hol nagyon szépen beszél velem, hol minden előjel nélkül flegma..

Velem nem lehet így viselkedni, nem is fogom hagyni, de mégis mi történik? Miért csinálja ezt? Ő kezd el közeledni jobban, aztán ő viselkedik furán..


febr. 14. 21:24
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Unja már a játékot, komolyabbat akar. Ez történik.
febr. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ő unja? Ha látja, hogy nem nagyon hat rám ez a flegmazas, akkor rá nem sokra megint kedveskedve jön.

Nem ő jatszmazik?

febr. 14. 21:35
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kezd kiábrándulni belőled, de mivel haragszik rád azért flegma. Valahol még akar téged (nem tudom, hogy szexre vagy többre), de nem fog sokáig már. Ebben biztos vagyok.
febr. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Miért haragszik?

Milyen kiábrándulni, eddig játék volt neki is, feldobtuk egymás napját és nagyjából ennyi..

febr. 14. 21:42
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert meg akar fektetni és talán még többet is szeretne, de nem haladtok semerre sem. Igen, egyfajta játszma úgyhogy inkább pattintsd le örökre.
febr. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"Milyen kiábrándulni, eddig játék volt neki is, feldobtuk egymás napját és nagyjából ennyi.."


És erről tudott ő is? Mert ahogy most viselkedik, abban van egyfajta sértett játszmázás, mintha tényleg megunta volna hogy húzod az agyát és mégse "haladtok" semerre. És hogy már a tettek mezejére lépne, vagy épp lepattintana ha te nem így látod.


De szerintem ti olyan véleménykülönbségben vagytok a kettőtök kapcsolatáról, amit nem fogtok tudni békésen feloldani. Te is teljesen mást akarsz, és ő is. És ez a két dolog teljességgel kizárja egymást.

febr. 15. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igen, igazad lehet, hogy máshogy néztük eddig a dolgokat.. sőt..

Tényleg úgy néz ki, mint aki sértett és haragszik rám valamiért.

febr. 15. 02:15
 8/9 anonim ***** válasza:
83%
Nőként írom, hogy megértem a srácot. Persze, hogy bántja, hogy csak húzod az agyát, de közben nem akarsz semmit. Miért flörtölgetsz vele, ha semmi "célja" nincs? Itt nem ő játszmázik, hanem te.
febr. 15. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo te valami tini lehetsz meg.. egy erett no nem csibal ilyent..
febr. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!