Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak akik "mintaéletűek",...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak akik "mintaéletűek", igazából őket is ugyanúgy leselejtezik nem?

Figyelt kérdés

Akik legjobb férjek, etetik, pelenkázzák a gyereket, vacsorával várják a feleséget, takarítanak, mosnak stb.


plusz még sikeresek és jól is keresnek.


De itt meg nem az lesz a gond hogy ez már olyan mint egy nő?


És ezért megy a kukába a férfi?


febr. 14. 06:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
9%

Szerintem az ilyeneket egy idő után épp az, hogy leselejtezik, mivel egy idő után már semmi kihívást nem mutatnak, és rájuk unnak a nők. Teszik amit kell, tipikus jófiúk, mi izgalmas van bennük? 0-24-ben ugyanaz megy.


Ellenben egy olyan pasi, aki duzzad az önbizalommal, járja a világot, és kicsit pimasz is mellé, sokkal vonzóbb tud lenni.

febr. 14. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
0%

Persze azért hozzáteszem, itt az életkor is fontos. Egy középkorú nőnek már lehet, hogy pont egy ilyen béta hímre van szüksége, és örül annak, ha talált egy ilyet.

De fiatal csajnak a béta hím max eleinte vonzó, utána olyan pasit akar, aki izgalmasabb.

febr. 14. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
16%

Ilyen nincs amit leírtál.

Nem pelenkázni de vacsorát főzni nem szoktak.

Férfi takarít?

Melyik mesében.

Lusta malac az összes.

Igen! És az összes női munkatársam ugyanazt panaszkodja. Koszos trehány igénytelen bolond életképtelen főzni sem tudó pasas.

Mindenkinek ugyanaz lenne a párja?

febr. 14. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
91%
Az csak a férfiaknak jut eszébe, hogy valaki férfias vagy nőies. Egy nő, mármint aki okos, értelmes, nem lelkisérült, ő mindig a biztonságot fogja keresni, neki pont tökéletes, akit felsoroltál. Aki ebben nem lát kihívást az gyerek aggyal gondolkodik. 30 fölött már nem a szenvedős szívfájdalmat kéne keresni.
febr. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
77%
Semmi nem zárja ki, hogy valaki ellássa az ALAP emberi feladatait és mellé még izgalmas pár is legyen. Senki nem attól lesz jó társ, hogy megcsinálja amit meg kell, ez az igazi rajtengedély, nem a hitelmentes lakás meg a milliók. Csak hát ahhoz hogy a kapcsolat izgalmas maradjon, kellenek a közös programok, közös témák, baráti társaság, stb. Amit leírtál, azok a szürke hétköznapok, nyilván nem az tartja életben a kapcsolatot, hogy a férfi is kiveszi a részét a közös teendőkből.
febr. 14. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
68%

Nálunk még nincsen gyerek, de az én párom nagyon jól főz, takarít bár megosztjuk (én rendetlenebb vagyok), és mosni is szokott. Na az ő előző párjai semmire nem értékelték ezeket, mindent ráhagytak. (Én mindenben segítek amiben tudok) csak arra panaszkodtak ezek a nők, hogy kevés a pénzt keres a párom mikor ők költötték a páromét. Úgymond őt is leselejtezték. Nekem ő az álom férfi.

Szerintem attól függ milyen a másik párja, mit tart fontosnak.

febr. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
0%

"Semmi nem zárja ki, hogy valaki ellássa az ALAP emberi feladatait és mellé még izgalmas pár is legyen."


Semmi sem zárja ki, mégis az esetek többségében ki van zárva. Amúgy az, hogy valaki vacsorával várja haza a csajt, elég ritka lehet, (mivel az átlag pasi nem tud főzni).

De aki általában ezt csinálja, az tipikus béta, aki a "tenyerén hordozza a csajt".

Az alfa nem nagyon csinál ilyet, sőt, elérni is nehezebb, ezért gondol rá többet a nő, mert a béta mindig kéznél van, az alfa meg nem.

febr. 14. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
0%

Egy bétahím egyébként nagyobb valószínűséggel is házasodik meg, mint egy alfahím. De a béta sosem fog olyan tiszteletet kapni a nőktől, mint az alfa.

Akikkel megcsalják a nők a pasikat, az nem egy másik béta, hanem egy alfa.

febr. 14. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
86%

Nemtom hol élsz, majdnem az összes sráchaverom tud főzni, egy olyat ismerek, aki egy tésztát nem bír megcsinálni és inkább rendel. Mindenki más tud főzni és szokott is. És rohadtul nem béták. :DDD


A tipikus alfákra meg ti gondoltok állandóan, nektek példaképek valamiért (kb ugyanaz, amikor önbizalomhiányos lányoknak a felfújt szájú, lufimellű influk a példaképeik, mert azt hiszik mindenkinek ők kellenek), mi kukázzuk az ilyen típust, maximum addig izgalmas, amíg az elején nem tudjuk, hogy milyenek. Nálunk nincs alfa meg béta kategorizálás, vannak gyökér csávók akik max szexre jók, ha valaki benne van ilyesmikben, meg normálisak, akik szexre IS meg kapcsolatra.

febr. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
50%
Részemről akkor megy a kukába ha már meguntam, nem tud semmit nyújtani.
febr. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!