Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert ad ajandekot valentinnap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert ad ajandekot valentinnapra valaki a sexkapcsolatanak ha nem is szerelmes?

Figyelt kérdés

#Valentin nap #SzexkPcsolat
febr. 15. 06:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Emberségből. Emberek vagyunk.
febr. 15. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Hú, talán mert nincs kőbe vésve, hogy csak is szerelmesek ajándékozhatnak valentin napkor, intim kapcsolatban lévők is szoktak. Nem kell túlagyalni a sztrorit, egy kis kedvesség, figyelmesség. Nem a kezedet kérték meg.
febr. 15. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert kedves, figyelmes ember, simán csak egy kis örömet akart okozni. Nekem még anyám is szíveket küldött tegnap, meg boldog valentinnapot kívánt, pedig nem vagyunk szerelmesek egymásba.
febr. 15. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem is vett a csaj egy szivecskés kispárnát.
febr. 15. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
Hogy örülj bazmeg...
febr. 15. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
37%
Azért hogy jobban szexeljen a csaj.
febr. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Kedvességből, mert jól esik neki adni ajándékot.
febr. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Kedvessegbol adta. Tini parkapcsolat kategoriaban tegnap irt valaki, hogy egy fiu osztalytars minden lanyosztalytarsnak adott rozsat es csokit
febr. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk mert nem egy robottal szexelsz...
febr. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Igazabol a kerdest nemirtam volna ki, ha az elmult evekbe is kaptam volna, 3 eve vagyunk sexkapcsolatba, az elso 2 evbe nemmkaptam mindvan hogy nem vagyun szerelmesek sem 1 pár, ezert is fura hogy most miert kaptam
febr. 15. 17:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!