Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol találok goth/emo/alter...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok goth/emo/alter lányokat?

Figyelt kérdés

Egyszerűen imádom a stílust meg minden, de sose látok egyet, járok mindenfele pesten de esélytelenül. Igaz, nem mernék odamenni csak úgy mert tuti izgulnék de kiváncsi vagyok, milyen lenne az ő ideáljuk?

20f



febr. 15. 17:13
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Oltozz be gotnak. Ki fog derulni
febr. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Na az első és legfontosabb dolog, hogy az emo és a goth stílus külsőre valóban hasonlít, de két teljesen különböző szubkultúráról van szó. Ha neked mindegy melyik, gyanús, hogy nem vagy túl jártas a témában, ez pedig egy olyan dolog, ami miatt nem nagyon akarnak majd veled ismerkedni.


Szerintem a legegyszerűbb, ha ilyen koncertekre mész el. Én pl. Sisters of Mercy koncerten láttam először élőben gothokat.

febr. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%
Mit kell járatosnak lenni ebben? Ezek csak beöltöznek fekete cuccokba meg vannak ilyen dizájnkiegészítők amiket magukra aggatnak,ennél több nincs ebben szerintem. Meg főleg ilyen underground zenéket hallgatnak, nem Fásy mulatóst. De amúgy ugyanolyan csajok mint akármelyik másik.
febr. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
Az emo az a punkosabb deszkas vonal.. a ghot meg a befordult metal rocker style..
febr. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#2: Nem mindegy annyira, mert mint kettő stílusirányzat tetszik, és azér többet szeretnék róla:D de értem a válaszod, majd ha úgy adódik kinézek egy olyan koncertre
febr. 16. 08:29
 6/9 anonim válasza:
100%
Koncertek, egyéb rendezvények vagy művészeti iskolák. Esetleg itt próbálkozz.
febr. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#6: Köszönöm a tippet.🙂
febr. 16. 14:13
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Romkocsmak depressziosok klubja.
febr. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
rave bulikon rengeteg az alter
febr. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!