Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem nősül meg? Mit akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem nősül meg? Mit akar mondani? Miért nem hagy lelépni az életéből?

Figyelt kérdés
Van egy barátom, akibe bele estem. Sejti valószínűleg. De mostanában kerülget. Próbáltam többször megbeszélni ezt vele. Ma pedig a semmiből jött vicceskedve hogy felmostak körülötte és soha nem fog megnősülni.
febr. 16. 19:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Viccelt. Ne láss bele többet, mint ami.
febr. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogy próbáltál lelépni az életéből?
febr. 17. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezek alapjan kell leforditani, nem akarok semmi komolyat, mondom neked celzatosan.
febr. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Arra célzott hogy ne is álmodozz arról, hogy vele lehetne bármi komoly.
febr. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem meg aki ilyet mond, az nagyon is vágyik párkapcsolatra. És lehet hogy épp veled. Tudja azt, hogy tetszik neked?
febr. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Huhh hogy itt is össze zavarodok 😂

5 Hát ez baromi bonyolult most mert több jel volt de már nem metek annak venni semmit. Plusz válás szélén vagyok, de nem miatta. Nem függ össze a 2.

febr. 17. 10:49
 7/12 A kérdező kommentje:
2 elég sokféle képpen de folyton ilyenkor megváltozik
febr. 17. 11:20
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha kerülget téged és kijelenti, hogy nősülni nem fog akkor egyáltalán nem akar tőled semmit, vagy csak megdugna aztán annyi. Komoly kapcsolatot tőled semmiképp sem akar.
febr. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Utolsó nem teljesen kerül. Mindig máshogy viselkedik velem. Nagyon bonyolult és komplex a dolog
febr. 27. 08:44
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem ő nem hagy lelépni az életéből hanem te nem vagy képes rávenni magad, hogy zárjad a témát! ;)
febr. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!