Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, be fog ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, be fog ez következni egy ilyen lánynál?

Figyelt kérdés
Egy olyan lány, aki nem jár bulizni, nincs pasija és inkább a kutyájával játszik, az nem fog egyszer ráébredni, hogy mennyire hiányzott neki egy pasi, és nem élte idejében ki magát, ezért úton útvélen csak a szex lesz neki fontos?
2010. okt. 24. 18:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hány éves?
2010. okt. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Ah, nem nemmindenki egy értékrendszer szerint éli az életét, így ha számára boldog volt az eddigi élete (s nemcsak a mázfelszín az) akkor miért elégedetlenkedne? Késöbb nem ér rá párt találni talán?
2010. okt. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
hát mivel jól érzi igy magát akkor ez miért változna meg?nem minden ember egyforma
2010. okt. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2010. okt. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
25%
Te vagy ez a lány, vagy mi, hogy két kérdést is kiírsz róla?
2010. okt. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak igaza van.

Nem mindenki ugyanolyan, van aki ráébred és fűvel-fával, hogy bepótpéja ami szerinte elmaradt, van aki meg megtalálja az igazit, összeházasodnak és boldogok, és vannak az átmenetek is ezek között. Mindenki maga alakítja az életét a saját értékrendje szerint, nem vagyunk egyformák

2010. okt. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
előfordulhat. nem feltétlen, de van rá esély. Aki nem élt elég aktív életet annál néha előjön mikor már gyerek és házasság van, egyfajta kapuzárási pánik, és hirtelen akarja bepótolni mindazt ami "kimaradt". Persze van akinél ilyen sosem jelentezik.
2010. okt. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nézzétek már meg az időpontokat egy órába 1 kérdést lehet feltenni. Nem fog.
2010. okt. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is ilyen lány voltam, magamnakvaló, csendes. 17 évesen megismerkedtem a párommal. Sosem voltam bulizós fajta, inkább olvastam, sétálgattam helyette, illetve nagyon szerettem másoknak segíteni. Ez engem kikapcsolt. Természetesen voltak barátnőim, volt haveri társaságom.

Most 32 éves vagyok és az akkori első pasimtól már van 2 gyönyörű gyermekem. Neki is elég nagy dilemmája, hogy esetleg később kitör rajtam a bulizhatnék, esetleg tudat alatt tart attól, hogy más pasival is ki akarom próbálni. De: sosem adnám fel a családomat, a gyermekeimet a páromat semmiért sem. Most már kinyilt a világ a 2 gyermek mellett is. Már járok szórakozni, de itt nem diszkót stb. kell érteni.

Én így érzem teljesnek az életemet. Azóta is nagyon szívesen segítek másoknak.

2010. okt. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
én is ilyen voltam 25 évesen megismerkedtem az exemmel, de nem jött össze, utána összejöttem a férjemmel. 6 éve vagyunk együtt... nincs hiányérzetem. És utálom azt, aki KI AKARJA ÉLNI magát... ez olyan pejoratív nekem. az életet nem kiélni, hanem megélni kell. pont abból van a gond, hogy ezt az emberek elfelejtették.
2010. okt. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!