Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ez fog most már következni?...

Ez fog most már következni? Elkeserítő!

Figyelt kérdés
[link]
2011. máj. 26. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
a politikusokat meg a cigányokat kéne az utcára rakni
2011. máj. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna büfészakon tízerével végezni mert az senkinek nem kell!
2011. máj. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Fasza, ha valaki emiatt fel akarja akasztani magát, de halkan megjegyezném, hogy nem kötelező ám segííjt kérni, és akkor nem kell érte utcát söpörni se. Én például annakidején nem mehettem közmunkára se, pedig akartam (igaz, nekem még a végzettségemnek megfelelőt kellett volna adni), az önkormányzat ugyanis azért nem adott semmit, mert szerintük gazdag voltam, mert volt valami a nevemen. Az mennyivel jobb, mikor jövedelmed meg nulla? Ezek legalább kapnak valamit, napi 4 óra seprést 3 hónapig meg bárki kibír.

Aki mégsem, az fáradjon ki a Tajgetoszra.

2011. máj. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

lássuk csak


az érettségiig kb. 4-5 millió forint minimum elmegy egy gyerek képzésére (inkább több)


a 18 éves gyerekek 20-25 funkcionális analfabéta (ez eddig már egyszerűen elkeserítő)


a magyar oktatás már alap és közép szinten is katasztrofális hatásfokkal dolgozik



a cikk által említett utcaseprőkre - 5 éves képzés esetén - minimum további 2-3 millió forint ment el


ergo


cirka 8 millió forint befektetéssel eljutottak oda ahová semmilyen végzettség sem kell


itt az egész rendszerrel alapvető problémák vannak...


a magyar oktatási rendszer önálló éltre kelt orrba szájba szubvencionált szent tehén… (összhangban a nemzetközi trendekkel)


de lehet ez még sokkal rosszabb


pl. a legelrettentőbb példát az USA nyújtja (szívből remélem, hogy a reform címszó alatt nem ebben az irányba fogunk elmenni)


ha vki el van keseredve a magyar helyzettől akkor klikk az alábbi filmre


College conspiracy


http://www.youtube.com/watch?v=VpZtX32sKVE



nagyon jó!!!


És


Szvsz


Még itt is tanulságos

2011. máj. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ez pontosan így hangzik


"a 18 éves gyerekek 20-25% azaz SZÁZALÉKA funkcionális analfabéta (ez eddig már egyszerűen elkeserítő)"

2011. máj. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!