Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, hogy kérdezzem meg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, hogy kérdezzem meg, hogy reagálnátok le (F)?

Figyelt kérdés

Van egy lány ismerősöm, nem volt eddig senkije és úgy tudom szinte biztosra hogy jelenleg most sincs. Nekem tetszik, szép csinosnak jellemezném, nem mondanám hogy hű de jóba vagyunk, de ha esetleg találkozunk vagy valamiért át kell hozzájuk mennem mert a faterja valami maszekban segítséget kér (faterjával jóba vagyok) akkor váltunk pár szót ilyesmi.

(Lehet most jön a fekete leves hogy itt a válaszolók szemszögéből én milyen rohadék lehetek)

Szó nincs olyanról hogy össze szeretnék jönni vele, csak arra gondoltam hogy mivel neki sincs senkije és egyelőre nekem sem esetleg miért ne járhatnánk össze pusztán élvezeti céllal konkrétabban szexelni.

Én erre úgy gondolok hogy nyilván miért ne, de egy lány szemszögéből ez más.


Nem szeretném azt ha valahogy rákérdeznék és esetleg nem lenne a konkrét dologból semmi akkor ne keltsek benne negatív érzést ezzel kapcsolatban irántam. Emberek vagyunk, társas lények én úgy gondolom hogy a konkrét téma mindkét nemnek legtöbb esetben örömöt tud szerezni és nem csalódást, de javítsatok ki ha tévedek.

(Normális válaszokat várok)


febr. 17. 22:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy ne kérdezd meg. A nők nagyon kis százaléka keres csak szexkapcsolatot, ők viszont ha keresnek, találnak is. És hidd el, nálad százszor jobb pasit is találna, ha erre vágyna.

Amúgy simán lehet, hogy a) Van pasija, csak te nem tudsz róla, lehet, még a családja sem b) Nője van, csak nem köti mások orrára.

99,9% az esélye, hogy ha megkérdezed, szánalmasnak fog tartani.

febr. 18. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

S.@.ggfej vagy, alja ember...

Remélem az apja megtudja és vasvillával kerget el...már ha van időd elmenekülni.

febr. 18. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Nézd! Vannak olyan nők, akiknek simán felteheted ezt a kérdést. (Lásd:fizetős k..v..ák. )

Nos, ez nem az a lány.

De ezt te is tudod! De ha megkérdezed tőle, akkor magadat szégyeníted, nem őt.

Namármost ki az a hülye aki magát így leégetné?

febr. 18. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Azért ez elég érdekes hogy én itt seggfej vagyok, de aki itt a faluban végigkúrja a csajokat "csak úgy" (félreértés ne essék nekem nem ez áll a kérdés mögött) az nem, de hát ilyen világot élünk ahol a jó embereket eltiporják a sza*emberek meg dőzsölnek mindenben.
febr. 18. 07:06
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Hiába állsz neki köpködni, attól ez még mindig nem lesz jó ötlet.

Kérdés: te annyira jó embernek tartod magad, a csaj szép is meg kedveled is. Akkor miért csak szexre akarod használni, amíg nem találsz egy nála jobbat?

Meg úgy eleve: nem érzed, hogy mi abban a bántó, hogy csak használni akarod, miközben keresed mellette életed szerelmét?


Azon is érdemes elgondolkodni, hogy vajon miért nincs senkije. Valószínűleg egyszerűen azért, mert nem akar. De a miért nem akar is fontos.

Van egy nagyon jó barátnőm. Csinos, okos, tanárképzőre jár, és sose volt pasija. De ezt csak nagyon kevesen tudjuk, hogy 13 évesen megerőszakolták, és retteg a testi kapcsolattól. Fiú barátai vannak, plátói titkos szerelme is volt (van), de ha egy pasi odamegy ismerkedni, vagy megérinti, akkor pánikba esik. Szerinted ő mit reagálna, ha faterja haverja felveti, hogy szívesen kúrogatná, de semmi érzelem. Valószínűleg az életedért futhatnál, ha az apja még egyszer meglát.

febr. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért vagy s@.ggfej drágám, mert visszaélsz egy helyzettel. A család jóhiszeműen beenged, te meg ilyeneken agyalsz.
febr. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!