Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, hogy kérdezzem meg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, hogy kérdezzem meg, hogy reagálnátok le (F)?

Figyelt kérdés

Van egy lány ismerősöm, nem volt eddig senkije és úgy tudom szinte biztosra hogy jelenleg most sincs. Nekem tetszik, szép csinosnak jellemezném, nem mondanám hogy hű de jóba vagyunk, de ha esetleg találkozunk vagy valamiért át kell hozzájuk mennem mert a faterja valami maszekban segítséget kér (faterjával jóba vagyok) akkor váltunk pár szót ilyesmi.

(Lehet most jön a fekete leves hogy itt a válaszolók szemszögéből én milyen rohadék lehetek)

Szó nincs olyanról hogy össze szeretnék jönni vele, csak arra gondoltam hogy mivel neki sincs senkije és egyelőre nekem sem esetleg miért ne járhatnánk össze pusztán élvezeti céllal konkrétabban szexelni.

Én erre úgy gondolok hogy nyilván miért ne, de egy lány szemszögéből ez más.


Nem szeretném azt ha valahogy rákérdeznék és esetleg nem lenne a konkrét dologból semmi akkor ne keltsek benne negatív érzést ezzel kapcsolatban irántam. Emberek vagyunk, társas lények én úgy gondolom hogy a konkrét téma mindkét nemnek legtöbb esetben örömöt tud szerezni és nem csalódást, de javítsatok ki ha tévedek.

(Normális válaszokat várok)


febr. 17. 22:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Megkérném apámat, hogy soha többé ne engedjen be téged a házba, és az okot is nyíltan elmondanám.
febr. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan gondolod, hogy egy szép, csinos nőnek azért nincs senkije (már ha igaz), mert talál dugó pajtit?
febr. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Nekem csinos, egyébként nem tudom hogy miért nem volt még senkije se, attól hogy azt írtam szép, csinos ez relatív, ergo mindenkinek mást jelent.

Első. Ezt miért írtad? Én nem támadnám le ezzel, hanem valahogy finoman kezelném, direkt írtam hogy ebből én nem szeretnék konfliktust.

febr. 17. 22:41
 4/16 anonim ***** válasza:
33%
Perverz! 🫵🫵🫵
febr. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted egy szűz nő erre mennyire nyitott? Szerintem inkább ne kérdezd meg, csak magadat járatod le.
febr. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
57%
Hogy mered?!! 😡🤬🤬🤬
febr. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez bántó lehet egy nőnek, hogy őt valaki egy lyukra értékeli és nem arra, hogy őt megismerje, szeresse. Ez elveheti a kedvét a kapcsolatoktól illetve az önbecsülését is a földbe döngölheted ezzel, hogy őt nem nézed többre.
febr. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

#3: "Én nem támadnám le ezzel, hanem valahogy finoman kezelném"


#1 voltam. Attól, hogy selyempapírba csomagolod, a sz*r még sz*r marad, kérdező.

febr. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
7-es. Én nem teljesen gondolom így. Mindenek előtt én tisztelem mert tanult, egyetemre jár, mellette kisebb melót is vállal.
febr. 17. 23:00
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
7es vagyok. Egy szóval nem mondtam, hogy nem tiszteled, csak leírtam, hogy mit érezhet.
febr. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!