Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nő mit néz meg egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő mit néz meg egy férfi kezén? Ha állítása szerint ez az első dolog, amit megnéz egy férfin? A kézfejét, karját, izmát, körmeit vagy mit?

Figyelt kérdés

febr. 19. 22:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Az ujjai hosszúságát. Imádom a hosszú ujjakat egy pasin🥰
febr. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én azt, hogy mennyire ápolt a keze, a körmei, aztán a keze és a karja méretét.
febr. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Az egész kézfejét. A kézfej bőrét, a körmöket, az ujjakat.
febr. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
A kezfejet,kormoket. Szep puha bor legyen,apolt rovidre vagott tiszta kormok. Meg vki a gatizmot nezi a karizom helyett jobban.
febr. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Körmök. Tiszta, ápolt legyen.
febr. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Körmök, aztán hogyan néz ki. Férfias-e és nem szőrösre gondolok. Nekem is a férfi kéz, kar a fétisem. Megértem a csajt 100%.
febr. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
75%
Én nem vagyok "kézfétises", legyen ápolt, tiszta és ennyi.
febr. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Van aki kézfétises, szerit a tiszta, ápolt kezet :D
febr. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
32%
Én az alkarját. Mennyire izmos, mennyire eres, mennyire vaskos...Mindezek összessége mintha tükrözné az egész férfit, hogy mennyire határozott, férfias fellépésű...
febr. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
30%

Barátnőm is folyton a kezeimet (kézfejemet) szokta dicsérni, hogy mennyire szereti őket. Sokáig azt hittem, ez valami totál szokatlan, elvont preferencia, erre kiderül, hogy más nők is hasonlóan működnek :) Annyi eltérés van az itteni nőkkel szemben, hogy párom kimondottan szereti a cuki, aranyos dolgokat (plüssállatok, cicák, pasiban is cukibb arcú, finomabb vonású, kisebb testalkatú típust kedveli). Ennélfogva a kezemben is pont azt szereti, hogy kisebb, nőiesebb, tökéletesen egybefonódik a kezünk, mert kb. ugyanakkorák. Nem véletlenül kaptam tőle első évfordulónkra egy olyan képet, amin két kéz egybefonódik, alatta pedig a megismerkedésünk dátuma szerepel.

Jó volt olvasni ezt a kérdést, köszönöm 🙂

febr. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!