Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt egy felhasználó aki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt egy felhasználó aki?

Figyelt kérdés
20 éves egyetemista lánynak adja ki magát, de nekem privátban bevallotta hogy férfi, és pedofil hajlamai miatt zaklat itt más felhasználókat, hogyan fordulajak a hatóságokhoz?

febr. 21. 02:11
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
Igen
febr. 21. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:

Először is itt várd meg, felismeri-e valaki, zaklatott-e itt valakit.

Velük felveszed a kapcsolatot, és ahányan vagytok, mentek a rendőrségre a nálatok lévő bizonyítékokkal. Ha többen tesztek feljelentést, elindulhat valami.

febr. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim válasza:

Tiltás gomb és csá. Ennyi szabadidőd van?

Ha valaki nem enged át a zebrán, akkor is hívod a jardot?

febr. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:

Kifotózod az online beszelgetést és emailban elküldöd a rendőrség (tárgy :) internetes osztályának.

visszaeles.bejelentes.orfk@orfk.police.hu

febr. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
16 a felhasználási korhatár. Az meg már nemigen a pedofil kategória.
febr. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Drága #3-as. Tudod, vannak emberek akik nem csak saját magukra gondolnak mint Te, meg a hozzád hasonlók. Az ilyen beteg egyedeket, akikről a kérdés is szól a lehető legrövidebb időben intézkedni kell mielőtt megtalál egy tényleg kihasználható fiatalt!
febr. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Én sem értem, hogyan lehet itt bárkit is zaklatni egy anonim oldalon. Ha vki rád ír privátban, nem kötelező elolvasnod és ha mégis elolvasod letudod tiltani és többet nem fog zaklatni. Nem is értem egyes emberek, miért tekintenek egy anonim oldalt személyes terüknek. Van baj az emberek fejében. Tiltsd le és kész.
febr. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Ilyen súlyos esetben nem elég a tiltás. És jól írta, az egyik válaszoló, másokkal is kell foglalkozni.
febr. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

Azért a zaklatás nem olyan egyszerű, ahogy itt beállítjátok. Ha valaki simulékony, akkor simán eldumálgat egy darabig emberekkel, átmennek más platformra, onnantól meg nem olyan egyszerű tiltani, mert már a nevét is tudja, tud fake profilokat csinálni, rosszabb esetben ismerősöknek írni, megpróbálni IRL megkeresni, stb, nem feltétlen látod valakiről, hogy zaklató lesz.

Ezen az oldalon meg amúgy marha könnyű új profilt csinálni, úgy lehet kénytelen leszel te újat csinálni, csak ne zaklasson már.


Egyébként önmagában a pedofil hajlam tudtommal nem bűn. Ráadásul lehet nincs is neki, ha pl. 14 éven felüliek jönnek be neki, akkor abban nincs semmi törvényellenes (de vannak, akik pedofilnak mondanák, mikor még orvosilag se lenne az egyébként).


De a zaklatásnál is, bizonyíték nélkül kétlem, hogy komolyan vennék, biztos vgyok benne, hogy sok feljelentést kapnak ilyen ügyekben. Szóval ez attól is függ, hogy mit mondott, mit vallott be. Ráadásul, azzal is számolni kell, hogy esetleg valaki más nevében beszél, hogy azzal kicsesszen, a neten ugyebár ez lehetséges

febr. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim válasza:

Nekem is van volt egy lany akivel itt ismerkedtem meg es egyiksem akart/akar kepet kuldeni..

Remelem nem ferfiak..

febr. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!