Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lépjek túl azon, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lépjek túl azon, hogy nem lehetek együtt életem szerelmével?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor csalódtam már a szerelemben, aztán megismertem egy férfit (2,5 éve), akibe újra szerelmes tudtam lenni. Barátok lettünk, de én teljesen beleszerettem. Úgy éreztem ő életem szerelme. Teljesen passzoltunk mindenben, csak a korkülönbség nagy közöttünk.

Kezdtem úgy érezni, hogy ő is érez valamit, de aztán kiderült, hogy hónapok óta barátnője van.

Hogyan tudnék túllépni rajta? Úgy érzem, hogy ő a tökéletes férfi számomra.



febr. 23. 20:10
 1/8 anonim válasza:

Rengeteg költőnk volt plátói szerelemben, akkor voltak a legkreatívabbak.

Ki kell élvezni, és élni az életed.

Sokaknak ez sem adatik meg.

Azután majd találkozol valakivel, aki jobban felkelti az érdeklődésedet, majd akkor elmúlik, vagy legkésőbb 3 éves kor körül, mert állítólag addig tart egy átlag szerelem, bár a plátói tarthat tovább is.

febr. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Engem elhagyott. El kell foglalni magad valahogy.
febr. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy ki romantikus film, egy kis fagyival a pofiba és elmúlik minden bánat.
febr. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
sehogyan
febr. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hogyan lépj tovább?

Gondolkozz józan ésszel azt írtad barátok lettetek errefel hónapokkal később tudod meg hogy van nője? Az szerinted milyen barátság ahol még egy ilyen(szerintem)fontos dolgot se mond el?

Szóval tudom hogy nehéz de el kell gondolkodni hogy jól jártál e volna vele

febr. 24. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
Lehet, hogy jóba voltatok, de azért nem gondolhattad komolyan, hogy bármikor is szexuális jellegűre fordul a dolog.
febr. 24. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
Ha ez így van, akkor ő nem a tökéletes férfi számodra. Viszonzás nélkül aligha.
febr. 24. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Venned kéne valamilyen házi állatot az sokat segít. Egy aranyos kis kutyuskát, vagy egy kakast.
febr. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!