Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiakadnatok ha csajotoknak/bar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiakadnatok ha csajotoknak/baratnotoknek azt irna az egyik kollegaja privatba neki,hogy “csinos vagy”?

Figyelt kérdés
febr. 24. 13:08
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Semmit nem jelent önmagában. Nekem naponta mondják, hogy csinos vagyok. Gondolod érdekel?
febr. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
Passz
febr. 24. 13:12
 3/43 A kérdező kommentje:
Érdekes én soha nem mondom nőknek, hogy csinos vagy
febr. 24. 13:12
 4/43 anonim ***** válasza:
100%

Ezen nem szabad kiakadni, a barátnőd nem csinált semmit. Szimplán csak csinos, és ezt megírta neki valaki. Szóval ebben a történetben a barátnőd nem tett semmit, ha csak erről van szó.

Kiakadni meg ki lehet, csak épp jó nagy hülyeség lenne. Inkább örülj hogy szép, és nem játszmázik másokkal, és nem hűtlenkedik. Mert remélem ő mutatta meg neked az üzenetet, nem pedig te lested ki titokban a telefonjából.

febr. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
Mondjuk ez igaz, köszi a megnyugtatást :D
febr. 24. 13:14
 6/43 anonim ***** válasza:
70%
Miért nem mondod? Biztos neked is jól esik, ha mondom, hogy milyen jól nézel ki ma. Egy bók.
febr. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak annyit jelent, hogy a kolléga be fog próbálkozni. Ebből nem derült ki a barátnőd hozzáállása a kollégához.
febr. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
62%

miért akadnék ki egy olyan dologtól amiről nem tehet? De ha tehet is.. inkább dicsérd te !! :) nehogy máshogy menjen mert idegen jobban foglalkozna vele….

Illetve legyél rá büszke inkább.

febr. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:

Én napi 3 nőnek mondom átlagban hogy csinos :D

De nincs benne semmi szerintem, ők se látnak tőbbet bele.

febr. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
29%

Egyik barátom még azon se akadt ki ha neten azt írják nekem láttalak, jó a s.gged. es meg se védett volna soha.


Másik barátom meg azon is kiakadt ha vki ketértelműen viccelődött velem mert szerinte csak velem mernek így viccelodni mert biztos nem fejezek ki elutasítást 3 lépés távolságot a pasiktol. Akarki kedvelt vagy udvarolt vagy nyomult, mindig engem hozott ki hibásnak az a barátom.


Szoval különböző pasik különböző reakciók.(az első nem is szeretett, de a 2.igen)

febr. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!