Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiakadnatok ha csajotoknak/bar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiakadnatok ha csajotoknak/baratnotoknek azt irna az egyik kollegaja privatba neki,hogy “csinos vagy”?

Figyelt kérdés
febr. 24. 13:08
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
Nincs ebbe semmi.
febr. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
55%
#10 Mondjuk a reakciód is érdekes téma lett volna ezekre a bókokra, nyomulásokra. :)
febr. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:

#12

nekem megírta hogy 1-2vel lefeküdt

febr. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
36%

12 a láttalak jó a s.gged üzenetű pasitol megkerdeztem ha már annyira ismer akkor árulja már el ő ki vállalja már magát. Adtam erre neki 10 masodpercet. Es szamoltam neki irásban 10 9 8 7...1 nél letiltottam.


Ez volt a reakciom.

A baratomé meg: miert tiltottad. Szerinte ez bók volt, nem írt semmi rosszat. Még a pasit védte.


(Az a pasi nem is köszönt ket sort se cseteltem vele korabban kizarolag ennnyit írt rám légből amit itt leirtam. Semmiféle kedves udvariasság nem volt ebben)

febr. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
36%
* vagy szép kerek a feneked. Vagy mittudom én már hogy írta. De a lényege ez hogy a hátsómon témázik!
febr. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
és szép? Most már tudni akarja a nép!!!
febr. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
Ez nem a barátnőd hibája, ő semmi rosszat nem tett, ne akadj ki, inkább örülj, hogy csinos.
febr. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
#14 Most kicsit zavar van az erőben. Akkor az volt a baja, hogy nem mentél bele ezekbe a dolgokba?
febr. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:

18 semmifele zavar nincs sehol.

Szerintem az volt a baja ahogy én pasikat offolok tiltok. Betehetett az egojának mert ő is pasi. Es hirtelen reflexbol a pasit kezdte el védeni.


De ez csak tipp.

Sz.rom le az exeket.

febr. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:

Ja az is betett az egojanak hogy dobtam.

A pasik márcsak ilyenek.

febr. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!