Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segített már pszichológus a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segített már pszichológus a párkapcsolatodon?

Figyelt kérdés
Ha igen miben és mennyi idő utan érezted a pozitív hatását?
febr. 24. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk szexual pszichológus segített. Páromnak voltak gondjai

6 hét volt kb a terápia, és meghozta az eredményt

febr. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Egy nagyon fontos dolgot jegyezz meg! A pszichológus olyan, mint egy mankó.

Segít a járásban, de neked kell felállnod előbb hozzá. Neked kell akarnod, magától nem oldja meg a problémát. Sokaknak éppen emiatt nem sikerül, mert teljességgel rábízzák magukat a pszichológusra, remélve, hogy megoldja a problémát, pedig csak egy mankó, 90%-ban magán az emberen múlik.

febr. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én magam miatt járok pszichoterápiára pár éve. Eleinte hetente, most már csak párhavonta egy kis korrekcióra. Nem párkapcsolati probléma miatt kezdtem el járni, de ahogy apránként felépítettük a lelkem épségét, nagyobb lett az önbizalmam, jobb (jó) irányba fordultam, ez pozitív hatással lett a párkapcsolatomra is. Pl.megszűnt a matricásságom (ami amúgy is nagyon zavart, de képtelen voltam máshogy cselekedni). Szóval attól, hogy egészséges(ebb) lett a lelkem, jobb lett a párkapcsolatom is. De ehhez megfelelő pszichológus és nekem megfelelő módszerek kellettek.

N

febr. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!