Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők ti szoktatok önvizsgálatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MikeXxX kérdése:

Nők ti szoktatok önvizsgálatot vagy önfejlesztési gyakorlatokat vègezni az "èn" időben ?

Figyelt kérdés
febr. 25. 10:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Nem. Dögleni szoktam.
febr. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%
Nem....
febr. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%
Szoktam, de nem a pasizási szokásaimmal kapcsolatban, ha ez a kérdés.
febr. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
Takarítás közben szoktam önvizsgálatot tartani.
febr. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
54%
Nem, mert tudom magamról, hogy én mindig mindent szupertökéletesen oldok meg, a környezetemben van mindig természetesen a probléma.
febr. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
65%
Nem, csak belülről jön egy érzés amire hagyatkozom és legtöbbször jól cselekedem. Amúgy meg nagyjából ismerem magam. Jó ember és helyzetismerő is vagyok sűrűn. Szóval nem igazán van szükségem önvizsgálatra.
febr. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
51%
Eddig az volt a gond, hogy a legtöbb pasi nem tud labdáva rúgni, messze le vannak maradva. Ezért kell a nőknek állandóan lejjebb adni az igényeiket. Ezzel az önfejlesztéssel csak még nagyobb lenne a szakadék az átlagos férfi és az átlagos nő között.
febr. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%
Milyen önfejlesztési gyakorlatra gondolsz konkrétan?
febr. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
És te, kérdező? És ha igen, konkrétan milyeneket? (Ahogy az előző hozzászóló is kérdezte.) Legalább valami szakember nevét, vagy irányzatot beböfögtél volna, mert így eléggé bagoly mondja verébnek színezetű a kérdésed.
febr. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
8# ès 9# A kèrdès úgy fogalmazódott meg bennem hogy egymás után 3 nő is jelezte hogy fejleszti magát ! Egyszerű pèldakènt Pl : Szabó Pèter youtube-n sok tèmát boncolgat ezekkel kapcsolatban.
febr. 25. 16:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!