Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akik megcsalták a párjukat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik megcsalták a párjukat, azok mit gondolnak önmagukról?

Figyelt kérdés

Azokhoz szól a kérdés, akik megtették.

Volt lelkiismeret furdalásotok?

Vagy nem nyomasztott a dolog?

Nem éreztétek magatokat hulladéknak?


Előre is köszi a választ.



2016. aug. 6. 07:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
A felsoroltakból egyik sem. Elég sokan megtették, teszik a lakókörnyezetemben, kollégák, ismerősök, de egyiknél sem tudok lelkiismereti problémákról. Ezen dolgok nagy része, családon belül, soha nem derül ki.
2016. aug. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
41%
Én csak úgymond lelkileg csaltam meg a barátomat. Utána szakítottam vele, mert eleve rengeteg gondunk volt.
2016. aug. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
9%

Nekem mikor már elkezdtem más felé érdeklődni egyértelmű volt, hogy az akkori kapcsolatomnak vége lesz.

Megcsaltam, nem éreztem különösebb bűntudatot, főleg mert tudtam, hogy ő is megcsal. Azóta már szakítottunk persze sok év után.

2016. aug. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

Azt gondolom, hogy a világ legnagyobb barma vagyok. Én bevallom.

Házasság, két gyerek, szorgalmas feleség, jó szex, biztos, kényelmes élet.

De...

Jött a melóba egy új csaj. Fiatalabb, vékonyabb, rámenős. Csak barátkozni akart. Eleinte. Aztán elkezdte mondani, hogy xar a kapcsolata, hogy ő mennyire megbecsülne egy ilyen jó férjet, mint én. Aztán én is panaszkodtam neki, és ő azt éreztette, hogy nála ilyen nem lenne. Hogy mi sokkal jobb páros lennénk. Meg kíváncsi is voltam már, milyen lehet.

Mire észbe kaptam, a szeretőm lett.

Kidobta a pasiját és követelte, hogy váljak el. Ultimátumot adott: vagy én mondom el, vagy ő.

Szóval otthon mindent bevallottam.

Elváltunk.

Én meg gyorsan rájöttem, hogy egy gyémántot egy darab xarra cseréltem.

A feleségem most megy férjhez és gyűlöl engem. A gyerekeim se szeretnek. Mindent eldobtam.

2016. aug. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
szerintem ez a dolog ugyanolyan mint barmilyen mas erkolcsi hatarvonal atlepese. az elsot nehez megtenni, de a masodikra mar megszoktad, es nem erzel buntudatot.
2016. aug. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
A gerinctelenebbje megveregeti a saját vállát, hogy ez jár neki.A gerincesebb példány küzd a lelkiismeretével és vállalja a felelősséget.Ez utóbbi a ritka.
2016. aug. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%

4. es .Tipikus.Önmagád sajnáltató, panaszkodó nő,a férj szintén panaszkodik, megsajnálja nőt..jön a szex.Aztán a szerető mindent akar...

Most mondjam azt ,hogy megérdemelted?legközelebb ne csinálj ilyet, tanulj belőle.


A férjem úgy gondolta, már nem szeretem, sőt, én mondtam is neki, egy "idegállapotomban",keress olyat,aki elvisel...hát keresett, ill. talált.De azért volt lelkiismeret furdalása is, pláne, mikor rájött,ő is,és én is hogy még szeretjük egymást..Addig jogosnak érezte ő is a megcsalást, úgy gondolom...

Mi végül együtt maradtunk,és nem bántuk meg ,ennek 6 éve már..

2016. aug. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
28%

De volt lelkifurim, az elsonel csak egy csok tortent utana ket evig ostoroztam magam, h mekkora szemet vagyok amikor kiderult, h az exem ezalatt az ido alatt minimum 5 emberrel csalt meg en meg egy hulye csokon problemaztam:-)))


A masodiknal konkretan elvesztettem az eszem (de olyan szinten hogy mar valni akartam) de szerencsere visszazokkentem a hazassagomba, a ferjem is tudott rola, megbeszeltuk, atbeszeltuk es egyutt jaradtunk, ennek ket eve, eletem legjobb dontese volt a maradas:-))


Mit gondolok magamrol? Azt h nem vagyok tokeletes, sem szent de a torekves megvan bennem, arra is rajottem h nem kell magam rosszul erezni a vagyaim miatt es arra, h egy mazlista vagyok a ferjemmel:-)

2016. aug. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
12%

Mivel nekem magamnak jó érzés volt, plusz még közös gyerekeink sem voltak, így nem éreztem magam rosszul egyáltalán.


A nagypapám közel 30 éven keresztül csalta a nagymamámat tucatnyi nővel (városi főrendőr volt), persze nem napi szinten, inkább úgy havi pár alkalommal egy a városhoz közeli tanyájukra kivive őket és mama sosem jött rá.

Ez mellett pedig papám érzelmileg és anyagilag mindig a családja mellett állt. Pl sosem volt olyan hogy egy esti mesét kihagyott volna anyukámnak vagy a testvéreinek, csak mert inkább egy ribit dugott volna.

Úgyhogy ezért az én fejemben összefér a megcsalás és a szeretet, mert tudom hogy férfiként sokkal nagyobb a változatosságra az igényem, mint nőként. Ha érzelmileg és anyagilag a családom mellett állok mindig, akkor számomra teljesen mindegy, hogy még más nők punijába is berakom (majd) a farkam (ha egyszer családom lesz).


Nekem a legutóbbi tartós kapcsolatom tavaly májustól idén januárig tartott. Ez idő alatt két lánnyal csaltam meg a barátnőm, akik mindketten tartós szeretőim voltak: Egyszer augusztus-október, egyszer november-február között. Nem éreztem megbánást soha

24/F

2016. aug. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
20%
Miert ereznem magam hulladeknak omg...ki ez a gyökér?
2016. aug. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!