Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkedés alatt mi az a táv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés alatt mi az a táv ami még belefér nektek és mi az ami már nem?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból.
febr. 25. 15:38
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Fél óra tömegközlekedéssel. Városon belül. Nem akarom utazgatással tölteni a fél életem. Az meg nekem nem pálya, hogy minél hamarabb összecuccoljunk.
febr. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
50 km és úgy, hogy előbb mint utóbb közelebb költözik az egyik, de távkapcsolatom sose volt és szerintem nem is lesz.
febr. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Igen, ez a pólóm is cicaszőrös ***** válasza:
Maximum 100 km radius. :)
febr. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. 1 óra utazás a lakóhelyeink közt belefér, amennyiben jól működő tömegközelekedéssel lehet megtenni az utat. Észak-Pesten lakom, simán összejönnék valakivel Dél-Budáról, hiába hosszú az út. De nem kezdenék olyannal, aki a világ végén lakik, és napont 2 busz jár arrafelé. Nekem fontos a rugalmasság.
febr. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Vidékiként nekem amikor még diák voltam, akkor az volt csak a lényeg, hogy átszállás nélkül eltudjak jutni a másikhoz, így 100km volt az, amit még maximum bevállaltam volna.


Később saját autóval már nem volt fontos, hogy át kell-e szállnom vagy nem, de maradt a 100km.


Budapetiként pedig már nekem is fontos, hogy városon belül vagy agglomerációban legyen a másik.


Csakhogy én is válaszoljak :)

febr. 25. 16:01
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha naponta nála tzdok aludni munka utan pl mert annyi idő az ut mintha hazamennék, akkor még belefér vagy munkába járni tőle. Amugy ha csak heti alkalmi kapcsi lenne akkor ki van zárva. Nem érdekel hogy a tavolsag miatt vagy csak szexkapcsolat.
febr. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem már csak pár kilométer.
febr. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7, nekem is. Öreg vagyok már ahhoz, hogy 100 km-ekkel szívassam magam vagy 50... Még a 30 is tud nyűgös lenni. Egy-két alkalom, aztán elkezd teleszaladni az embernek a hócipője vele. Bár lehet, az a baj, hogy nekem már minden ismerkedéssel járó szarsággal.
febr. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!