Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkedés ideje alatt milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés ideje alatt milyen gyakran keresitek egymást? 2-3 napos szünet szerintetek belefér? 25f

Figyelt kérdés
2019. ápr. 5. 22:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Én a minden napos kontakt híve vagyok, persze ha ez megoldható.

N

2019. ápr. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem. Ha 2-3 napig eszébe sem jutok, a szememben nem érdeklem, jöhet a következő.
2019. ápr. 6. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindennap. Minek a szünet?
2019. ápr. 6. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mindennap.

Ha gyasz van vagy ilyesmi - akkor is...

2019. ápr. 6. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 D. Brasco ***** válasza:
2-3 napos szünet nekem annak az ékes bizonyítéka hogy nem érdeklem.....viszont innentől kezdve ő sem engem
2019. ápr. 6. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Változó. De az elején nem lógok rajta minden nap.
2019. ápr. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha találkozásra vmiért nincs mód, akkor is az a minimum nekem hogy naponta beszélünk. Mi az első taliig kb nonstop cseteltünk....aztán tali utan is :-D
2019. ápr. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem sok olyan szitu van, hogy 2-3 napig nem tud valaki se hívni pár percet sem egy sms-t. Mondjuk ha lecsukták az illetőt akkor igen. Ezen kívül ha munkából, ha a wc ről, ha lefekvés előtt stb. egy percet talál aki akar.

Ha komolyak az ismerkedési szándékok akkor 2-3 nap szünet nem fordul elő.

2019. ápr. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!