Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 és fél év az ideális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 és fél év az ideális korkülönbség egy párkapcsolatban a férfi javára, az amerikai csúcsegyetemek kutatása szerint. Az a legjobban működő. Mennyire értetek egyet?

Figyelt kérdés
Tehát pl. 38 éves férfi, 21-22 éves nő.
febr. 25. 16:33
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
"Csúcsegyetemek kutatása" - Aha, persze. Link?
febr. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
90%

"Rengeteg de rengeteg férfit ismerek, főleg a 40-es korosztályból, akinek a 20-as korosztályból vagy 30 év körüli nője van.


Sokkal több ilyen párt ismerek mint olyanokat akik velük egykorúakkal vannak együtt."


Hazudozz még! Az KSH adatai alapján átlagosan 2-3 év a korkülönbség. A többi a te szelektív megfigyelésed eredménye.

febr. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
2%

Abszolút.


A nők úgy öregszenek mint a tej, a férfiak mint egy jó bor. ;)

febr. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
85%
Mennyi vén komplexusos luzer van itt!
febr. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
Nem kor, hanem összepasszolás alapján kéne ismerkedni.
febr. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
Én meleg vagyok, de nálam például pont 16 évvel idősebb exem életképtelen volt exével és velem is. Sajnos nem tudtam időben, hogy ne vegyem nagyon komolyan. Ilyen szempontból sem jelent semmit a kor. A melegségünk is teljesen mindegy, mert lehetnénk heterók és én lehetnék lány. Biztosan van hasonló heteró történet.
febr. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
57%
Nem tudom, az amerikai "csúcsegyetemek" milyen filmet néznek, de akinek csöppnyi esze van, tudja, hogy ez baromság. Valamennyi korkülönbség a férfi javára előnyös, kb. 8 év plusz még rendben van, 16 év sok. Nem is igazán értem, miért van szükség erről a témáról tanulmányok tengerét irkálni. Hiába, a világban sokan élnek abból, hogy semmi dolguk nincs.
febr. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
Álmodik a nyomor...
febr. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
4%

Nyilván amelyik férfi abban a helyzetben van, hogy választhat, 10-ből 12x a 20 évest fogja választani a 35 éves helyett. Állandóan azzal jönnek a nők, hogy az ösztöneik miatt vonzódnak a bűnöző lapátállú gazdag Chadekhez, hát ha ez így van, akkor a férfiak oldaláról bármilyen kellemetlen hallani, ugyanez a helyzet.


Nincs semmi, ami miatt egy 30 éves vonzóbb lenne egy 20 évesnél. A legtöbb magyar nő harminchoz közelítve már az inkább elfordulok, ha szembejön az utcán kategória, mert esztétikai terror az arcuk, a megjelenésük.

febr. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom ti milyen alternatív valóságban éltek, de én nagyon azt látom, hogy egy valamire való 40-es férfinak, akinek van egzisztenciája vagy egyáltalán bármije és egy kicsit is néz ki valahogy (elég csak egy kicsit), az már 30 év vagy az alatti nőkkel kavar. Senki nem a vele egykorú sárkánnyal, csak azok akiknek végképp az jutott.
febr. 26. 00:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!