Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szereted, ha egy nő egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szereted, ha egy nő egy kicsit zakkant?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok, hogy pszichésen beteg, csak hogy van benne valami őrület.

Ez szexi?

Ha volt ilyenben részed, miben nyilvánult meg?


febr. 25. 21:43
1 2
 11/15 mikeXxX ***** válasza:
100%
Szexben izgalmas volt viszont nem tud gondolkodni ès rendesen kommunikálni ezèrt tènyleg egy beteg őrült módjára tud viselkedni gyakran csak nem egy őszinte beszélgetésre.
febr. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Kérdező, magadat tartod zakkantnak? Miben nyilvánul ez meg? Akkor is érdekel ha férfi vagy, és a kiszemelt nőt tartod zakkantnak.

Én is ilyennek érzem magam, de nem tudom mit érzékel belőle a környezetem, de azt vettem észre, hogy az "értelmesebb" (pl diplomás) pasiknak nem igazán vagyok az esete, de a többinek annál inkább 😬.

febr. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Magamat gondolom. De érdekes dolog ez, mert van ember, aki előhozza belőlem, de van aki előtt totál elrejtem, pedig belül ugyanúgy érzem magam. Csak olyankor azt érzem, hogy nem találnék megértésre, így nem mutatom.
febr. 27. 22:04
 14/15 anonim ***** válasza:

Anna Kendrick szokott ilyennek tűnni....néhány filmjében kifejezetten ilyen kis zakkantka zizi.


De tetszik.

febr. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Még mindig nem derült ki,mi a fenét értesz "zakkant"alatt!
febr. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!