Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az baj, ha úgy érzem, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj, ha úgy érzem, a macskám szeret engem életemben először igazán?

Figyelt kérdés

febr. 14. 22:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
19%
Baj. Szer te nem szereted saját magad és abból adódóan azt hiszed más se szeret és nem is fog.
febr. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%
Számomra nem baj.
febr. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
17%
A macskád olyan, mint egy kisbaba. Nem téged szeret, hanem a szolgáltatást, amit nyújtasz neki. Ha darabolós gyilkos lennél, akkor is dorombolna neked.
febr. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
50%
3. Wgy kutya eseten is ezt gondolod.. te nem szereted az allatokat szerintem. Az allatoknak is van lelkw.
febr. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Minden állat esetében ez van. Nincs fogalmuk a jóról és a rosszról.
febr. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
62%
Inkább szomorú, mert ezek szerint gyerekként a szüleid nem éreztették veled hogy szeretnek. :(
febr. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, mert legalább már azt átéled / megtapasztalod, hogy téged is lehet szeretni, kérdező. Légy szíves, hidd el, legyen ez a meggyőződésed. Hallgass a macskádra!
febr. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

#6


Ha tudnád milyen sok ember érez még így.

febr. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
16%
Hát ja, célszerű lenne felkeresned egy jó szakembert. A macskád nem téged szeret, hanem a kaját amit adsz neki :D
febr. 15. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
9- voltam már pszichologusnal, mítosz, hogy attól bármi is megoldodik. Szerintem az emberek is csak a dzolgaltatast szeretik, amit egymásnak nyújtanak. Ha az megszűnés, villámgyorsan esnek szét a kapcsolatok. A macskám depresszióban is szeret, az emberek meg menekülnek tőlem, mert lehúzom őket. Akkor ki is az onzobb?
febr. 15. 07:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!