Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lennél olyan kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lennél olyan kapcsolatban ahol 3-an vagytok?

Figyelt kérdés

Van egy ismerosom aki egy par harmadik tagja volt lanykent.

A srac es a csaj egyutt elt, az ismerosom meg a kozos baratnojuk volt. Marmint romantikus kapcsolatban voltak mind a 3-an.

Belemennél ilyenbe és milyen felállassal, milyen megfontolàsból?


febr. 26. 17:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom elképzelni.
febr. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
nem
febr. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nem lenne etikus.
febr. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

13: Hogyhogy?

Kivel szemben?

febr. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
34%
Ne hari, #15, én jelentettelek. További kellemes tripet...
febr. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Jaj de komolyan veszi mindenki a nagy “szerelmet”

😂😂😂

febr. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Voltam hasonlóban.

Bár romantikusnak nem nevezném. Szex volt, megszeretgetés, babusgatás és barátság.

N

febr. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
Lány vagyok, egy ideje már szeretném kipróbálni egy párral hármasban. Jelenleg el tudom képzelni, hogy ne csak szex legyen, hanem érzelmek is mindkét fél felé. Nem vagyok róla meggyőződve, hogy az ember egyszerre csak egy valakit szerethet, bár nem éltem még át, de igen, engem most határozottan vonzana egy ilyen felállás több szempontból is.
febr. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%

#18-as

Megvolt a privát özön? 😛


Mi olyan bp-i pár vagyunk, akik hasonló paraméterekkel keresnek harmadik lányt. De nagyon sok a szájhős, meg az unatkozó.

márc. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nem, szerencsére nem, de nem is így/itt szeretnék alkalmat találni. Első alkalommal, ahogy a ketten is, fontos nekem, hogy teljesen biztonságban érezzem magam. Később, ha már tudom, hogy komfortos vagyok ezzel, el tudom képzelni, hogy online is keressem a lehetőséget, de addig, amíg nem próbáltam, semmiképp.
márc. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!