Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire lehet vajon esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet vajon esélyem nála?

Figyelt kérdés

Egy nagy gyárban dolgozom 3 hónapja. Most, hogy letelt a próbaidő át helyeztek egy másik részlegre. És a részlegemmel szemben van a műhely, ahol első látásra megtetszett egy srác. Azóta kétszer beszéltem vele, mind a kétszer egy egy mondvacsinált dolog miatt kértem a segítségét és mind a kétszer segített, nagyon aranyos és előzékeny volt. Párszor össze is néztünk már mikor mentek ki szünetre.

Viszont itt jön a de, be jelöltem Facebookon. De nem igazolt vissza. Baromi rosszul esett. Utána érdeklődtem egy régebbi munkatársamnál. Kiderült, hogy családja van.

De nem értem, hogy akkor miért néz velem össze, miért volt ilyen kedves és előzékeny mikor oda mentem hozzá.

Mit gondoltok lehet esélyem nála? Próbálkozzak jobban?


febr. 26. 21:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
*mégcsak 0-ra is -mégcsak 0-ra SE.
febr. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Félreértetted a kedvességét sajnos. Lehet, hogy szimpatikusnak talál, de nem többnek. Családja van. Ezt értsd meg. Gondolom te sem lennél boldog ha lenne párod és más nővel csalna. Na ugyanez az ő párjára is érvényes. Csak gondolj bele.
febr. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!