Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire lehet vajon esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet vajon esélyem nála?

Figyelt kérdés

Egy nagy gyárban dolgozom 3 hónapja. Most, hogy letelt a próbaidő át helyeztek egy másik részlegre. És a részlegemmel szemben van a műhely, ahol első látásra megtetszett egy srác. Azóta kétszer beszéltem vele, mind a kétszer egy egy mondvacsinált dolog miatt kértem a segítségét és mind a kétszer segített, nagyon aranyos és előzékeny volt. Párszor össze is néztünk már mikor mentek ki szünetre.

Viszont itt jön a de, be jelöltem Facebookon. De nem igazolt vissza. Baromi rosszul esett. Utána érdeklődtem egy régebbi munkatársamnál. Kiderült, hogy családja van.

De nem értem, hogy akkor miért néz velem össze, miért volt ilyen kedves és előzékeny mikor oda mentem hozzá.

Mit gondoltok lehet esélyem nála? Próbálkozzak jobban?


febr. 26. 21:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Családja van, mi a fszt akarsz.
febr. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező egyértelműen azért volt veled kedves, előzékeny, mert illedelmes, nem akarja, hogy kidobják a munkahelyéről. Az, hogy szünetben rád nézett, vagy mosolygott ugyanaz, de ha látja, hogy ránézel, mosolyogsz akkor automatikusan rád néz, vagy, hogy ne égj, ne nézd bunkónak visszamosolygott.

Azért nem jelölt be téged, mert egy idegen vagy számára, csak egy kolléga és mert családja van, mondjuk ha nem is lenne akkor se kötelező téged visszajelölni.

Szerintem nagyon gyorsan felejtsd el őt mint hancúrozó partnert hiszen úgyis csak szerető lennél és persze egy céda ha kiderülne a visszony.

(Egyébként nagyon trollkérdés szaga van a történetnek.)

febr. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Udvarias volt, te pedig többet láttál bele. De nem is értem, ha családja van mit szeretnél? Hogy veled csalja a feleségét? Esetleg váljon el tőle, dobja a gyerekeket is? Ja és a facebook nem visszajelölés is valószínű hogy egy üzenet volt, hogy tartsátok a tisztes távot. Valószínű látta hogy bejön neked, és nem akar zűrt.
febr. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom.. Nagyon megtetszett és olyan jól esett, hogy ilyen kedves volt.
febr. 26. 22:11
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Már bocsi, de ha van barátnőm akkor legyek egy bunkó pöcs a munkahelyemen?


Már ezt is félreértik a nők, komolyan?

febr. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Nyilván nem azért volt kedves, mert az az alap dolog egy munkahelyen, hanem mert akar tőled valamit annak ellenére, hogy van családja.

Szerintem nyomulj rá.

febr. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Te hozzád más nem kedves, vagy mi a f_$z? Lol, munkahelyen volt, MUSZÁJ annak lennie! Nem akar tőled semmit! Érted?
febr. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
csak kedves volt ennyi lépj tovább
febr. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Neked nem eleg annyi, hogy csaladja van? Hol nottel fel, hogy ezek utan tovabb akarsz probalkozni?
febr. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Mínuszban vagy ezek alapján és mégcsak 0-ra is mászol fel nála ha jársz utána, mint egy kiskutya, vagy bámulod, de a vadalma vigyorgás, a vihogás, a buta, tepa viselkedés se segít rajtad, a megjátszás se.

Szerintem leeesett neki mennyire kétségbeesett lábtörlő vagy, akire az említett kutya se néz rá, talán bolondnak is néz.

Le akarod még magadat járatni, vagy a többi kolléga előtt? Én nem tenném, de házas családos pasasra se ácsingóznék, tisztelem a házasság intézményét, tisztelem a nejét és főleg a gyermekét/gyermekeit, de természetesen magam is!

Eléggé sajnálatos, hogy neked mindegy, hogy milyen élete van...

febr. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!