Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők az erőforrást szeretik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők az erőforrást szeretik nem a férfit?

Figyelt kérdés

Mindegy mit szolgáltat a férfi, legyen az pénz, pozíció, hatalom vagy szépség, nem a férfit szeretik (magát az embert), hanem az erőt ami belőle árad és amiből részesülhetnek. Az erőforrások ahhoz kellenek hogy életben tudjunk maradni vagy jobb legyen az életminőségünk. De általában az erőforrásokat kapni szoktuk nem adni. Az adás a szeretet minősége. De mi a helyzet olyankor, amikor az erőforrás elapad, megbetegszik, elgyengül, ellehetetlenül a partner? Már nem áramlik az erő! Olyankor szokott következni a jó öreg magyar szlogen hogy "KUKA"! Hol van ilyenkor a szeretet? Hol van az ember? A másik megbecsülése? Tényleg a férfit szerettük vagy csak az erőforrásait? Az erőforrásai nélkül is tudjuk őt szeretni? Egyáltalán szerettük őt valaha is? Egyáltalán tudunk szeretni?


(Tisztelet a kivételnek!)



febr. 26. 22:23
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/97 anonim ***** válasza:
75%
Ha érdekből van vele, akkor így van. De ez sokkal ritkább, mint gondolnád.
febr. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/97 A kérdező kommentje:

"De ez sokkal ritkább, mint gondolnád."


🤭🆗

febr. 26. 22:40
 3/97 A kérdező kommentje:
Rendben. Próbáljuk ki! Vegyük el a férfiak 80%-tól az egzisztenciáját, betegítsük le őket és akkor majd meglátjuk mennyire lesz hűséges a párjuk irántuk. Mert akkor viszont a férfinek lesz szüksége erőforrásra, érzelmi és egyéb támogatásra, ami onnantól kezdve a nő dolga lesz! Amikor adni kell valamit szeretetből. Puding próbája az evés! Amíg nem látjuk a saját szemünkkel, addig csak üres szavak maradnak.
febr. 26. 22:49
 4/97 anonim ***** válasza:
77%
En, amimor korbenezek a vilagban mindig azt tapasztalom, hogy a nok apoljak a ferfiakat, segitik, tamogatjak, eron felul teljesitenek, forditva ilyet csak elvetve latok. Ferfi vagyok en is. Lattam a csaladban is, a szomszedbal, lepcsohazban stb. Te valami ritka torz vilagban elsz, ha nem ezt tapasztalod. Vagy a csalad amiben felnottel, ott max a kutyak neveltek fel teged. Ez nem baj. Csak hidd el, hogy nem mindenki latja ugy, ahogy te.
febr. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/97 anonim ***** válasza:
Amikor csak evekig adsz ,de nem ertekelik meg visszautasitja azt ,h vele toltened az idod vmikor ,de o inkább a barataival megy el rendszerssen,akkor mar nem erdemes a szeretre se husegre. Akkor kuka.
febr. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/97 anonim ***** válasza:
Úgy lenne fair, de nem...
febr. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/97 anonim ***** válasza:
88%

"A woman is six times more likely to be separated or divorced soon after a diagnosis of cancer or multiple sclerosis than if a man in the relationship is the patient, according to a study that examined the role gender played in so-called "partner abandonment."


[link]

febr. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/97 anonim ***** válasza:
22%

Nagyon érdekes a kérdés amit felvetsz, ezen már én is elgondolkodtam. Mondjuk ezt fel lehet tenni úgy is, hogy a férfiak is a nőt szeretik, vagy csak a szépségét, a kedvességét, stb.


Na de legyen szó arról konkrétan amit kérdeztél.


Szerintem nincs feltétel nélküli szeretet, maximum, csak az anya és a gyereke között. Ezen kívül minden esetben akkor szeretünk csak valakit, ha bizonyos feltételek fennállnak. Valamiért szeretjük. Nem csak önmagában őt, hanem csak akkor ha megfelel bizonyos dolgoknak.


Na de mi van akkor ha megszerettünk valakit és megszűnnek ezek a feltételek? Na akkor jön a próba, hogy elég erőssé vált e a szeretetünk ahhoz, hogy akkor is kitartsunk a másik mellett, ha már nem teljesülnek azok a bizonyos feltételek.


Egy nő, aki nagyon gyorsan kiszeret a párjából és elhagyja őt, amint munkaképtelenné válik a párja, na ő nem szerette a férfit annyira ( vagy igazán) hogy kitartson mellette.


Evolúciósan értem a nők viselkedését ilyenkor. Gondoljuk el, régen a nő és gyereke túlélése a férfin múlott. Ha a nő kitartott volna egy munkaképtelenné vált férfi mellett akkor ő és a gyereke is éhen halt volna.


Ez a magyarázata ennek a nő viselkedésnek, ami még a mai napig ösztönszerűen jön a nőkből és tényleg látszólag kegyetlenség amúgy. Mert nem látjuk ami mögötte van a dolognak.


A nők felelősége viszont hogy túllépjenek ezen az ösztönszerű viselkedésen és tudatosan felülírják azt, hiszen már manapság teljesen más a helyzet, és a férfi munkaképtelensége vagy anyagi nehézségei nem jelentenek akkora veszélyt, mert a nő is tud dolgozni.

febr. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/97 anonim ***** válasza:
8%

"A woman is six times more likely to be separated or divorced soon after a diagnosis of cancer or multiple sclerosis than if a man in the relationship is the patient, according to a study that examined the role gender played in so-called "partner abandonment."



Ez durva. Nem semmi különbség. Szerintem a nők tudat alatt egy "eszközt" keresnek a férfiban a gyerekvállaláshoz. Ha már nem jó az eszköz, akkor meg eldobják. Valójában sosem a férfit szerették, csak azt amit a férfi nyújtani tudott. Az erőforrást. Látszik ebből a felmérésből.

febr. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/97 anonim ***** válasza:
40%

Egyébként nekem ezért van kutyám. Mert ő tutira engem szeret, és nem az erőforrásaimat amit nyújtani tudok. Így biztos lehetek benne, hogy valódi szeretetben van részem.


Amit sokan annak hisznek, és férfiként most boldogan és szeretetben élnek ( legalábbis ügye ezt hiszik) az csak az esetek nagy részében egy mézes mázos álomvilág.



Na egyszer próbáld meg elmondani a párodnak hogy rákos vagy, vagy hogy nem tudod tovább folytatni a munkádat valamiért. Várj próbaképpen pár hetet. Kitart e melletted a nő vagy lelép? Ha lelép akkor nem kár érte, sose szeretett.


Amúgy a nők is tesztelgetnek a kapcsolat elején, szóval mi férfiak is simán megtehetnénk.


Akarja a fene leélni az életét egy olyan nő mellett akinek csak egy erőforrás lennék.

febr. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!