Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen esetben lehet "jogos"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen esetben lehet "jogos" egy nő részéről a párját pofonütni?

Figyelt kérdés

febr. 27. 11:51
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
71%
Én mikor lebukott, hogy félrek*r hónapok óta, és továbra is a képembe hazudott, és tagadott, bizony pofánvágtam. Szerintem jogos volt.
febr. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
41%

Ha kicsi volt a pofon akkor mit zavar, egyszer elnézném, megkérném próbáljon meg normálisan viselkedni kivétel ha szex közben történik illetve figyelj rám alapú a pofon ami nem erős!!!

Ha erőset ad másodszor kidobnám.

febr. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
33%
12# igen egy második esély sokat tud javítani sokszor, meg egy nő nem tud úgy fájdalmasan megütni egy férfit.
febr. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
12-es Egyetértek, szerintem sem kell feltétlenül akkora ügyet csinálni ebből. Kaptam már én is, de nem éreztem nagynak,a legtöbb nő valószínűleg nem tud vagy nem is akar ezzel fájdalmat okozni.
febr. 27. 17:04
 15/33 anonim ***** válasza:
56%
Bármikor
febr. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
50%
Önvédelemből, enyhe játékosság esetén is, mint amit a 10#-es ír.
febr. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
50%
Az, bármikor, csak ne lepődjön meg, ha utána jön egy esetleges "erődemonstráció"....
febr. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
16%

Más a játékos birkózás - akkor óvatosan belefér az ilyesmi.


Az önvédelmi helyzet, de akkor nem pofont adsz, hanem rúgsz, aztán vagy mázlid van, vagy lefognak aztán imádkozol, hogy ne verjenek meg.


Meg más az, aki egy hisztis hp és pofozkodik - na, ezt meg páros lábbal kell kirúgni.

febr. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk nőként eleve bromság pofozkodni, mert tényleg semmi erő nincs benne - ha komolyan ütni akarok, csípőből indítva lendülettel orrba vágom a másikat.


De értelmes vagyok, ezért nem ütök nálam gyengébbet, mert aljasság, sem nálam erősebbet, mert én húzom a rövidebbet.

febr. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
50%

18 : hisztis hp-ra reagálva kedves Majka szavaival élve : nem tehet róla hiszen csak nő :D

Egy nőtől egy pofon az kutyafütty.

Nem tud és szerintem nem is akarnak akkor sem fájdalmat okozni.

febr. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!