Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen esetben lehet "jogos"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen esetben lehet "jogos" egy nő részéről a párját pofonütni?

Figyelt kérdés

febr. 27. 11:51
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül hisztis. Vannak olyan temperamentumos, szenvedélyes nők, akiknek hamarabb eljár a kezük.
febr. 27. 19:59
 22/33 anonim ***** válasza:
17%

Szerintem ezt hívják dühkezelési problémának, de, akinek ez kell...

Mindig meglep, mikor egy férfi vonzónak találja az ilyesmit.

febr. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem soha. De mindig lesznek olyan papucs alkatok, akik szeretik az idegbeteg hisztérikákat (vagy csak félnek hogy normális nő nem jut).
febr. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
29%
Nem férfi az aki komolyan vesz egy női ütést.
febr. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
31%

Figyelj mindenkinek vannak rosszabb napjai, ha most egyszer előfordul ez egy nőtől mivel nem tud vele fájdalmat okozni úgy fizikailag szerintem elnézhető. Ha rendszeres akkor nem ott más gond van az már agyi gond. Én öt év alatt 2x kaptam pofont egyszer félreértés miatt egyszer jogosan

de nem hagytam volna el ezért, meg mi szexnél is az extrémebb dolgokat kedveljük oda-vissza most ha ez ritkán kijön valamilyen formában a megszokottság miatt is lehet, én is volt hogy jó szándékból erősebbet kapott a hátsójára teljesen véletlen volt, nem úgy akartam hév pillanata

Szerintem felesleges ilyeneken kiakadni.

febr. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
25. Egyet tudok érteni a véleményeddel.
febr. 28. 16:23
 27/33 anonim ***** válasza:
48%
Ezzel eléggé degradáljátok a nőket. Mintha ők nem értelmes emberek lennének, hanem fogyatékos ösztönlények.
febr. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
27. Azzal degradálom, hogy adott esetben "elnézem" neki? Szerintem nem. Ez egyfajta nagyvonalúság inkább egy férfi részéről, egyrészről, mivel általában nem minden előzmény nélkül jár el egyes nők keze, másrészről sérülést és számottevő fájdalmat nem okoznak. Inkább megalázó, én például azt nem tűrném el, hogy mások előtt üssön meg, szerencsére erre még nem volt példa az életemben.
febr. 28. 20:02
 29/33 anonim ***** válasza:
20-as, az exem is hisztis pi... volt, pedig férfi ;)
febr. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
52%

Bocs, az aki "temperamentumos" >>> megüt kb a semmiért az indulatkezelési gondokkal küdző hülye.


Ennyi a nagy helyzet - ja, és agresszív is.

febr. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!