Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a párod, vagy te lebetegsze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párod, vagy te lebetegszel, akkor adtok egymásnak puszit, csókot?

Figyelt kérdés

febr. 28. 15:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
56%
Igen. Feltételezzük, hogy már úgyis elkapta a másik. Illetve nem tudjuk meddig tart a betegség és azért 1-2 hét csók vagy bármi hasonló nélkül lehetetlen. Plusz inkább túlesünk akkor egyszerre a betegségen.
febr. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
55%

Nyelveset nem.


Azt a kb. 1 hetet ki lehet bírni. Pláne attól függ h mi baja van.

febr. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%
Sima megfázásnál igen. Mandulagyulladásnál / műtét / foghúzás után hanyagoltuk.
febr. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
57%
Még jó hogy igen.
febr. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
54%

Igen. Nyelveset is. Nem nagyon kapok el semmit, években tudom mérni, mikor voltam beteg utoljára. Mikor covidos volt, akkor is megcsókoltam. Semmi bajom nem lett.

N

febr. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
43%
Igen. Úgyis egy légtérben vagyunk, szóval nem egy csók miatt fogjuk elkapni egymástól.
febr. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha együtt éltek, akkor már teljesen mindegy.
febr. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
32%

Persze, megőrülnék ha nem csókolózhatnánk 😁

Mikor covidos volt akkor is csókolóztunk, gondoltuk már úgyis mindegy.

febr. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
73%
Puszit maximum, csókolózni nincs gusztusom, egy megfázás esetén teljesen más a nyál íze, állaga, a bacik nem érdekelnek, ha olyanom van épp úgyis elkapom, nem a csókolózáson múlik, de a beteg “aura” nem indít be, ez van. Ettől még szeretem, ápolom, nem zavarom ki a kanapéra aludni meg semmi, de amíg nem épül fel, addig nincs nyalifali és társai.
febr. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez most kajak kérdés? Nem mindegy, hogy hogy csinálják más random párok? Ha valamelyikőtök nem akar puszilkózni betegen, ne tegyétek, az, hogy mások mit tesznek, teljesen lényegtelen ebben a helyzetben. Remélem nem muníciónak szánod ezt a kérdést arra, hogy vegzáld a párod.
febr. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!