Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Több napos túrákon, városlátog...

Több napos túrákon, városlátogatásokon mennyire jellemző hogy lebetegszel?

Figyelt kérdés
Akár náthára egyébre is gondolok, amikor hidegebb időben megyünk akkor vagy mindenki egészséges még, vagy 1-2 kicsit beteg van, aztán vagy hideg van a szállás vagy más miatt egyre többen betegszünk le az utazás végére.

2023. okt. 2. 17:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%
Előfordult már, az elég vacak volt, de nem jellemző.
2023. okt. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ott kezdődött? Mi volt a bajod?
2023. okt. 2. 17:15
 3/13 anonim ***** válasza:
Általában nem jellemző.
2023. okt. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%
Általában ez nem jellemző. Egyszer volt olyan, hogy Párizsban családlátogatás alkalmával valami rosszat ettem és napokig wc-re jártam. Ezen kívül nem igazán van emlékem, hogy az elmúlt 25 életévemben valahol külföldön lebetegedtem volna.
2023. okt. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%

Most leszamitva random fertozeseket, en nem az a turista vagyok, aki egy szal semmiben ul a rohadt hideg repulon, es szamolok azzal csomagolaskor, hogy a homerseklet kilenghet extrem iranyba. Mondjuk eleve az idojarast ellenorzom. Nem a gyakorin.

Voltam beteg, pl ugy indultam, vagy elkaptam. De ez veletlen.

2023. okt. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%
Első vagyok, pont a megérkezés napján estére lettem rosszul. Az odaút alatt még jól éreztem magam, már amennyire egy 20 órás buszozás végére jól érzi magát az ember. :) Még belefért egy pici városnézés, aztán este 8-kor vettem észre, hogy valami nem oké. Csak megfázás volt hőemelkedéssel, szóval semmi komoly, de azért szívesen kihagytam volna.
2023. okt. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
5-6 és végig fújtátok az úton az orrotokat? Vagy más is bezavart?
2023. okt. 2. 19:10
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Nem jellemző.

Egyszer volt, hogy egy hányós-hasmenős vírus ment végig a kb. 20 fős társaságon.

A 10 napos utazáson szó szerint minden nap rókázott valaki. Aki rosszul volt, az az aznapi túrát általában kihagyta.

Én szerencsére egy este alatt kihevertem, így nem maradtam ki semmiből.

2023. okt. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Idaig 2x fordult elő, nem a teljes uton voltam beteg, egyiknek az elejen, masiknak a vegen. Hat nem orultem.. de szerencsere nem komoly betegsegek voltak.
2023. okt. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Még sosem voltam beteg utazáson (elég nekem az allergiám is :/).

Viszont àltalában meleg helyre megyek, télen is, így kevesebb az esély pl. megfázni is.

De azért voltam már úgy Erdélyben, hogy majd megfagytunk, de úgy tűnik, hogy a pálinka megelőzésre is hatásos 😀

2023. okt. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!