Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen irritáló dolgaik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen irritáló dolgaik vannak a nőknek?

Figyelt kérdés
Nők is írhatnak, aki jó önelemző vagy az ismerőseiben, kolleganőiben látja ezeket a hibákat.
márc. 1. 14:34
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
12%
Nem vonzódnak hozzánk, férfiakhoz. Azt hiszem, ez a leginkább irritáló bennük. Akinek nem inge...
márc. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
82%
Semmi olyan nincs, ami csak a nőkre lenne jellemző. Vannak emberek, akik rohadt irritálóak tudnak lenni, de nagyjából ugyanazok a tulajdonságok miatt, mindegy, hogy nő vagy férfi.
márc. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
36%

A volt és aktuális barátaimat általában az alábbiak irritalják belőlem:

- gyk-zom (ezt sok esetben tiltják is mert kiidegeli őket így titokban gyk-zom)

- netezés (a pasik mellett nem lehet. Egyik exem simán ki is vágta a kocsibol a telefknomat is menet közben - aztán vett másikat)

- lefekvés előtti szex utáni furdőszobai dolgaim. Mennyit járkálok már mikor megyek már aludni, minek kell hajnalban is kimenni pisilni, mikor vagyok már kész minek annyi intim nyavaja huvelyoblitő tabik stb

- ha utazunk valahova kocsival utkozben fel kell csapnom társalkodónőnek nem szeretik ha csak bambulva ülök, mikozben vezetnek, pezsegjek szorakoztassam.

- kudarcok. Nem szeretik azokat hallani ha pl lecseszett a főnök vagy bajom van egy kollegával, tanácsosabb csak sztárolni magam inkább

- ha nem tudok viselkedni mert ittam. Szórakozohelyen vagy barátok közt véletlen se lehet tetszenem másik pasiknak. Ne affektáljak ne vigyorogjak ne nézzek másra ne pezsegjek. Strandon se nézhetek a vizimento baywatch fiúra sem, az egyenruhás őrökre sem, de mashol a rendőrökre sem, és a kutyáját se nezhetem egy kutyasétáltatonak sem, és biztos a motoros pasik érdekelnek ha motorsowra azért akarok menni oda.

- takarítás után ha meglátnak valahol egy foltot, az hatalmas bűn.

- a többi már egyéni


Egyik pasimnak pl az volt a baja hogy egyszer szőke vagyok máskor vörös megint máskor azolizok es fekete haj, hogy soha nem tudok egy állandó lenni. Meg legyek természetes. No smink no magassarku no koromlakk no hajfestés. Legyek szolid.


Másiknak meg hordjak otthon is platformos tűsarkut, meg extra fehernemuket meg minek vagyok egyáltalán ruhában.


3.azt is imádta ha lyukas melegitoben vagyok csak, neki ilyenekben semmi nem tett be


Stb

márc. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
73%
Nem ragadunk az incelekre😅
márc. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
70%
Nem elég nekik a 6 centis 😈
márc. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
59%

Olyan nincs, ami a nőkre mint kollektív halmazra nézve idegesítő lenne, mert mindenki más... sőt olyan sincs, ami a nők nagy többségére jellemző. De amit mondjuk össze tudnék gyűjteni úgy, hogy jellemző nőkre:

- picsog akkor, hogy miért nincs pasija, amikor semmit nem érte (nincs fent társkeresőn, nem szólít le szimpatikus férfiakat, nem jár el közösségbe stb.)

- pár negatív élmény után az összes férfira / összes magyar férfire általánosít, hogy lusta disznók, hűtlenek, hazugok, sz..gók

- agyonszerkesztett képek instagramon (főleg, ha utána hazudnak arról, hogy van-e szerkesztés / smink / filter a képen)

- elvárja a párjától, hogy magától tudja azonnal, miért durcás éppen

- amikor anyuval élő, nettó 200-at vagy az alatt kereső nők fikázzák azokat a férfiakat, akiknek nincs házuk, kocsijuk és nem egyedül élnek

- gyerekektől való teátrális elcsöppenés és gügyögés

- folyamatos panaszkodás arról, hogy hogy néznek ki

(ebből rám jellemző a 4. és a 7.)

márc. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
94%
7# amint a férfiak nem lépnek le terhesség vagy gyerekvállalás után, rögtön elolvassuk😚☺️
márc. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
63%

Magamból kiindulva:

Döntésképtelenség, idő beosztásának nehézsége, néha túl érzékeny lélek (visszanézve még szerintem is, főleg ha a hormonok játéka is úgy jön ki)


#1 vonzódunk mi sok pasihoz, csak hozzád, meg a hasonlókhoz nem :D magatokban keressétek a hibát

márc. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
81%
Ha negatívakat kell sorolni akkor miert vannak meglepodve a lepontozók hogy negativ dolgok vannak sorolva?
márc. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
31%

#15.05

Amikor egy nő évek óta egyedül van, nehéz elhinni, hogy sok pasihoz vonzódik. És sok ilyen van. Tehát vagy az van, hogy minden férfi hibás, vagy az van, amit mondtam az első hozzászólásban.

márc. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!