Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elérhetőség adása kis papírcet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elérhetőség adása kis papírcetlin nőknek? Szerintetek gáz?

Figyelt kérdés

Nők? Mennyire tolakodód, gáz, "creepy" ha egy ismeretlen férfi egy kis cetlin odaadná nektek az elérhetőségét ismerkedési szándékkal?


Szerintem jobb mint ha én kérném el a nő telefonszámát vagy az FB kontaktját...


Párszor már csináltam mikor olyan volt a szitu hogy nem akartam letámadni vagy nem is tudtunk volna beszélgetni, mert dolgozott éppen, társaságban volt, stb.


jan. 6. 10:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
13%
Elkezded csinálni, két perc múlva repülsz kifelé a diszkó ajtaján, a nő által odahívott kidobó-arcok jóvoltából 😏
jan. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Anélkül, hogy szóba állt volna veled? Jól vagy?
jan. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak akkor gáz ha látszik, hogy a cetli már előre el lett készítve, na meg az ha egy alkalommal több cetlit is kiosztasz. Az nagyon gáz. :D
jan. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk egy ilyen cetlis arcot én drogdílernek vagy fegyverneppernek gondolnék, mert azok szoktak így sunnyogni.
jan. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Névjegykártyáról hallottál már?
jan. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Azt szeretik a nok ha magabiztos vagy, ha nincs lehetoseged megszolitani, akkor oke, de minden mas esetben (ami kb 99 szazalek) jobban jarsz ha szoban kezdemenyezel.


Es ne rogton elerhetoseget kerj hanem erdeklodj, ha van eselyed ill nem egy idiotat fogsz ki, akkor egy atlagos kezdemenyezes mukodhet, nem kell semmi extremet mondani. Es ha mar latod h nyitott rad vmilyen szinten, na akkor kerhetsz elerhetoseget.

jan. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
16%

6.


Hihi, akkor jó sokat hallhatja majd, hogy "Van barátom", "Nem ismerkedem ilyen helyen", "Kopj le", "ŐRSÉG!!!"

jan. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
70%
Aki meg se probalja mar az elejen veszit...
jan. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%

8.


Aki meg igen, az is, csak még meg is alázzák.

jan. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Nekem imponálna. De nem hívnálak fel.
jan. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!