Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szingliség vagy párkapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingliség vagy párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Egyedül maradtam egy kisgyerekkel. Egyre több emberen látom azt, hogy inkább maradnak egyedül vagy laza kapcsolatban (mint én is most), mint egy komoly párkapcsolatban. Én is sokkal boldogabbnak, szabadabbnak érzem magamat.


Magam körül elcseszett, erőketett kapcsolatokat, hazasságokat látok. Tényleg jobb úgy élni?


márc. 1. 23:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Próbáld ki aztán elválik neked mi jön be inkább.
márc. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ja bocsi azt lehagytam, hogy azêrt hoztam fel, hogy egyedül maradtam egy gyerekkel, mert még így sem érzem úgy bekorlátozva magam, mint az eddigi kapcsolataimban/házasságomban.
márc. 1. 23:08
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Személyiség és lelkiállapot függő.


Én őszintén vágynék arra, hogy szerethessek valakit és valakitől kapjak is egy kevés szeretetett, de ugyanakkor meg nem gondolom magam alkalmasnak rá és így a csalódástól is nagyon félek. Nem akarok már többet sérülni és rosszkedvű lenni.


F

márc. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#3 egyébként kezdem már én is alkalmatlannak gondolni magamat egy kapcsolatra. Van egy stílusom, ismerem a hibáimat. Kell ez bárkinek is?

A sérülêstől rettegek én is. Csonka családot nem akartam a fiamnak, mert abban nőttem fel ês borzalom. Erre egy évesen már így kell élnie, pedig komolyan gondoltam a házasságot és azt hittem megtaláltam a társamat. Hát ennyit ér, ha valakinek kinyílsz és mindened odaadod semmit.

Tele vagyok keserűséggel ezzel tisztában vagyok, még mielőtt valaki nekem ugrik emiatt.

márc. 1. 23:12
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Sérelem bármimkor érhet, viszont a fiad ebből még nem fog fel semmit sem, mert nagyon fiatal hozzá. Nekem is gyerek koromban esett szét a családom, de már idősebb voltam és utána igazából nem is foglalkoztak velem. Szóval ez a szülökön áll, hogy a csonka család mennyire lesz meghatározó egy gyerek számára, de ez egy bonyolultabb téma.


Egyébként addig ne is ismerkedj komolyabban még nem vagy túl a volt férjeden.

márc. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
Nem azzal van baj, hogy kinyiltal, hanem hogy nem megfelelő embernek tetted. Az önismeret és az alap pszichológia rengeteget segít parkereseskor.
márc. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
Egy sz.r kapcsolatnál, csak azért hogy legyen, de közben boldogtalan - na annál tényleg jobb egyedül (ezért is váltál el nem?). Egy jó és kiegyensúlyozott kapcsolatnál viszont ezerszer rosszabb egyedül.
márc. 2. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a szingliséget választottam jó ideje. A kapcsolatok csak lehúztak lelkileg, de semmit nem tettek az életemhez, amitől jobban érezhettem volna magam.
márc. 2. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

“Van egy stílusom, ismerem a hibáimat. Kell ez bárkinek is?”

Ha kellően szeret igen.

De van egy olyan dolog, hogy önismeret ami nem abból áll, hogy felismerem elég keményfejű vagyok és gyakran vagyok bunkó. Itt nem áll meg a dolog, hanem elkezdesz rajta dolgozni (jó esetben).

márc. 2. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 mikeXxX ***** válasza:

Való igaz hogy egy szar kapcsolat sem jó de eleve minden jó kapcsolat alapja a kommunikáció az kell hozzá hogy jó legyen ami manapság soha nincsen mert mindenki duzzug a saját nyomorán .

Èn a helyedben a gyerekre is gondolnèk hogy mit nem fog látni èrezni (apa helyett is apa hiány ) de a te èleted ha neked jobb hogy csak dugatod magad ès kèsz akkor csináld nyugodtan.

márc. 2. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!