Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a párkapcsolatban élők pozitív véleménnyel vannak a szingliségről, a reménytelen várakozásról?

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja, hogy jobb várni, meg reménykedni, hogy majd lesz valakim, és nem baj, hogy nincsen x évig. Mondják ezt párkapcsolatban élő emberek, akik lába előtt ott a világ: pasik/csajok tömkelege, barmikor kiléphetnek egy kapcsolatból egy másikba, másnak meg válogatási lehetősége sincs, össze kell jönni az első jöttmenttel, arra nagyon vigyázni, hogy mit mondasz, mit írsz, hogyan viselkedsz, mert elcsesszinted, és megint talonban leszel.
2023. máj. 30. 06:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Te most kire vagy tulajdonképpen dühös?
2023. máj. 30. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Magamra meg azokra, akikre igaz ez az állítás.
2023. máj. 30. 06:58
 3/14 anonim ***** válasza:
94%

Pontosan tudod, hogy milyen tulajdonságokat keresel a jövendőbeli párodban? Teszel is érte, hogy megtaláld? Magadat is fejleszted?


Ha ezekre igen a tényleges válasz, akkor a mikorral ne foglalkozz. Szavaidból viszont az elkeseredettség, szomorúság az amit érzek, s az nem igazán vonzó. Ha csajozol vidáman, jó kedvűen állj neki és te válogass,ne az első jöttmentet válaszd.


Ne a párkapcsolat miatt legyél elégedett, hanem legyél elégedett önmagaddal és a párkapcsolat magától jön.

2023. máj. 30. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
49%
Mert ok boldog parkapcsolatban elnek, igy fogalmuk sincs arrol valojaban te mit erzel. Konnyu ugy tanacsot adni, hogy kozben nem o eli at.
2023. máj. 30. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Teszek persze: edzés, eljárkálás, megmutatom magam a világban, stb.

De foglalkozok a mikorral több ok miatt is, és mert nagyon vágyok már párkapcsolatra.


Miért ne lennék elkeseredett? Élhetek a szülőkkel még jó pár évig, mert nem kellek senkinek se.

Írtam, hogy nem válogathatok, melynek az az oka, hogy nincs jelentkező. Ha válogathatnék, akkor nem ez lenne. Ha jön valaki, egyből oda kell dobnom magam majd.


Ja és heteró lány vagyok.

2023. máj. 30. 07:23
 6/14 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2023. máj. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%

#3-as vagyok.


A lényeg ugyanaz: menj ki ismerkedni. Ronda emberként, vagy épp csöndes emberként több energiát kell befektetni az ismerkedésbe, nőként is, férfiként is. Ha nincs jelentkező, akkor vagy nem a megfelelő közönséget céloztad meg, vagy nem a megfelelő módon. Ez mindkét nemre igaz.

2023. máj. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%
Hiszed vagy nem, azért van boldog párkapcsolatom, mert kivártam... Évekig. Nem mentem bele félmegoldásokba, nem nyafogtam, hogy nincs senkim, hanem igyekeztem teljes életet élni egyedül is, hogy amikor eljön a megfelelő személy, akkor meg tudjam vele osztani ezt az életet. Azért nem tudok azonosulni a panaszkodással, mert tudom, hogy az igazit nem lehet sürgetni, egyszer csak ott van és tudod, hogy rá vártál egész addigi életedben.
2023. máj. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem, hogy hogy lehet nőként magányosnak lenni. Nekem komoly munkám volt abban, hogy legalább pár hónapig ne legyen láb alatt egy pasi se, amikor államvizsgára készültem. Pedig semmi extra, nem vagyok instaceleb, vagy ilyesmi.
2023. máj. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
9: attól, hogy X pasi meg akar dugni, még lehetsz magányos... Egyrészt akik meg akartak dugni, azokkal én nem feltétlenül akartam lenni, inkább zavart a nyomulásuk. Másrészt én vágyom közös programokra, élményekre, beszélgetésre is, nem csak szexre. Ha mindez nincs meg, akkor igenis magányosnak érzem magam, de attól még ki tudom tölteni az életem más dolgokkal is. A párommal viszont minden megvan, amire vágyom, ezért érzem úgy, hogy érdemes volt várni rá...
2023. máj. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!