Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem lajkoljak nok, az azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem lajkoljak nok, az azt jelenti nem nagyon szedit senkit most?

Figyelt kérdés

Tudom hogy kikkel van korulveve es ki tett egy kepet es a baratain kivul meg rokonokon kivul, nok nem lajkoltak egyaltalan. Par honapos kepeit azert lajkolta egy csomo no, most egy sem, nincs kapcsolata.

Ez azt jelenti nem szedit senkit most csak van maganak?


márc. 2. 00:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ebből nem érdemes messzemenő következtetéseket levonni, nekem a képeimet olyan nők tucatjai is lájkolják,akikkel már évek óta nem találkoztam,csak mondjuk egyetemi évfolyamtárs,vagy kolléga volt. Míg akikkel kavarok,azok sokszor nem is ismerőseim,mert a tinderen ismerkedem, és nem feltétlen adom meg mindenkinek a facebookomat, max ha már komolyabbra fordul a dolog.
márc. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ő facen ismerkedik, beszelget nincs fent tarskereson. Es mondom, mindig lajoltak az eppen aktualis noi
márc. 2. 00:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Képzeld el nekem sem like-olják - mivel csak a volt évfolyamtársaimmal, osztálytársaimmal való kapcsolattartásra van face profilom, nem ott élem az életem. Viszont partnereim... na azok számát nem mondom meg 😂 Talán pont azért van, mert nem a facen töltöm az időmet.
márc. 2. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem mindenki teszi közszemlére a hódításait.
márc. 2. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Napi rinya.
márc. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért ővele foglalkozol, és nem magaddal? Hogy te mit szeretnél, neked mi (lenne) jó?
márc. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!