Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőtökkel mennyire nyíltan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőtökkel mennyire nyíltan beszélitek meg, hogy a környezetben melyik nő szexi szerinte, és melyik nem?

Figyelt kérdés

Barátnőm, mivel igencsak féltékeny típus, sokáig teljesen tabuként kezeltem azt, hogy más nőkről beszéljek vele. Félreértés ne essék, nagyon szeretem, meg minden, de ki ne nézne meg más nőket is, még a nők is megnézik egymást. És olyan szinten kerültem a témát, hogy már néha ő hozza fel, hogy XY milyen jól néz ki, vagy épp mennyire nem. Elsőre azt hittem, csak tesztel, de rájöttem, hogy nem, néha még keresem a határokat, mennyire beszélem meg részletesen vele ezeket a dolgokat. Azt pl tudja, hogy nagyon odavagyoka nagy mellekért, és ha valakinek nagy dekoltázsa van körülöttünk, be is szól finoman, hogy biztos nagyon tetszik nekem, ilyen kaján mosollyal. Róla azt kell tudni, hogy elég duci, de azt is tudja, hogy nekem nagyon bejön így, szexuálisan is, de azért néha megnézek esetleg tőle csinosabb csajokat is.

Ti mennyire szoktátok ezeket a dolgokat kibeszélni, és mennyire van ez rendben? 28F 31N



márc. 2. 11:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Semennyire. barátnőm az első. Ő a top1 minden szempontból, és nem is érdekel más lány.
márc. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Nem szoktunk ilyet tenni.
márc. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
A hajakról szoktunk beszélni, hogy kinek melyik séró tetszik.
márc. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Tényleg nem is jut eszetekbe, hogy néha ilyenről is dumáljatok? Nálunk is volt rózsaszín köd időszak, de azért lassan 4 év után már túlvagyunk ezen. Nagyon érdekes amúgy, kb 2 esetet tudnék mondani, amikor feltűnően féltékeny volt 2 csajra, az elején kifejezetten zavarta, még veszekedtünk is ezen, aztán lassan pont ő hozta fel egy-két pohár bor után, hogy milyen jó nő mindkettő, és hogy biztos bejönnek nekem, stb, de ezt már nem haraggal mondta, hanem mosollyal. És jobban belegondolva mindkettő nagyon hasonló hozzá (duci alkat, méretes cicikkel, főleg az egyiknek nagyobb, mint a barátnőmnek, és rá volt féltékenyebb).
márc. 2. 12:22
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Próbál jófej lenni, hogy ne veszítsen el és azt mutatja, hogy nem féltékeny...De ez totál nincs így nála.
márc. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

5ös

Értem. Az egyik csajnál annyi alapja lehetett a féltékenységnek, hogy munka miatt sokat kell beszéljünk, és együtt dolgoznunk. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem jön be, de semmi pénzért nem hagynám ott a barátnőmet érte. A másik egy közös társaságból egy csaj, aki annyira nem is jön be, a személyisége kifejezetten taszít.

Akkor ezesetben nem is javasolt, hogy más csajokról is beszéljünk? Vagy nem éppen rosszabb az, ha tabu az egész, és nem beszélünk róla?

márc. 2. 12:32
 7/16 anonim ***** válasza:
90%

Mi szoktunk a párunkkal. De nem úgy, hogy milyen jó mellei vannak, nem nézzük a másikat kigúvadt szemekkel. Látok olyan nőt, aki szerintem szép, jó alakja van, tetszik a kabátja, haja és mondom neki, hogy hé nézd milyen a nő és válaszol, hogy tényleg, vagy szerintem nem, esetleg nekem inkább a csizmája tetszik, vegyek neked? :D


Fordított esetben ugyanígy történik a szituáció.


Nem vagyunk vakok, tudjuk, hogy tőlünk léteznek szebb/sármossabb emberek és megcsodáljuk.


Azt is tudjuk, hogy neki inkább a kismellűek tetszenek és a nagyob hátsó, nekem meg a magasabb, zöld, kekszemű férfiak, vagy a borostásak.


Szerintem ebben nincs semmi. De ha elkezdene tiszteletlenül viselkedni előttem már probléma lenne belőle.

márc. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, Férfiakról is szoktatok beszélni? Hogy neki ki tetszik?
márc. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

8as

Igen, nyitott vagyok erre is, nagy ritkán férfiakról is beszélünk, engem nem zavar.

márc. 2. 12:55
 10/16 anonim ***** válasza:
Akkor jó.
márc. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!