Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai férfiak többsége miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai férfiak többsége miért nem tudja elfogadni az elutasítást szexuális téren? Gondolok itt a 30alatt lévőkre-de biztos a felett is van ilyen

Figyelt kérdés

Kezdeném azzal, hogy tisztelet a kivételnek de némelyik hím egyed teljesen megvadul ha csókolózásba kezdtek, ő többet akar majd nemet mondasz mert van tartásod és erkölcseid.

Majd ezután inkább keresnek olyat akit helyetted meg lehet..

Miközben olyan jelzőkkel illetik a nőket akik belemennek hogy rbancok stb de ha egy olyan nővel találják szembe magukat aki nem szeretne az első csókolózás után többet akkor hisztériába torkollik az este.

Nem egy ilyennel találkoztam már és volt amelyik majdnem elsírta magát mint egy kisgyerek mert nem bírta el az egoja a visszautasítást, sőt még olyannal is találkoztam amelyik elkezdett lefogni meg mászott rám mint aki megvadult, miután vissza lett utasítva.


márc. 3. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudom, én sosem randiztam ilyen kiéhezett, nemet elfogadni képtelen, osztonszinten levő egyedekkel.
márc. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
Mekkora mintán végeztél kutatást, kedves nőstény egyed? A közvéleménykutatásokat általában 1000 fő megkérdezésével végzik, és ügyelnek arra, hogy a minta reprezentatív legyen. Szóval mennyi az annyi?
márc. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
29%

Miért kezdesz csókolózni azzal akit utána elutasítasz?


Általában azzal szoktunk akivel mehet tovább a dolog

márc. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
92%

3.

A csók az csak csók. Nem jogosít fel a folytatásra. Sok pár hónapokig nem is jut tovább, mert szeretnék egymást megismerni. Miért kell minden azonnal?

márc. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
74%
Azt hiszik h könnyű vagy
márc. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!