Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy érezted magad a párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érezted magad a párkapcsolatodban, miután megszületett a gyermek?

Figyelt kérdés

Miben változott a kapcsolatod gyermeked anyjával?

Éreztél e olyat, hogy mellőzve vagy, mert a gyerek került előtérbe?

Vagy mi mást érzel, hogyan alakul/változik a kapcsolat, hogyan illeszkedik a képbe a gyerek(ek)?


márc. 3. 13:16
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
A gyerek az első! Magatehetetlen kis "lényről" van szó. A férfi álljon be segíteni, nevelni és akkor nem érzi magát másodlagosnak.
márc. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon boldog voltam, ugyanakkor természetesen voltak nehézségek.
márc. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Persze, eleinte magatehetetlen, de idővel mindig önállóbb.
márc. 3. 13:20
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet, hogy ha nem teszed oda magad te is kő keményen akkor az anyuka belefog süppedni a gyerekbe akkor lesz ideje rád ha átveszed a gyereket néha ez ilyen “sajnos”. Én rosszul érzetem magam a férjem az első hónapot leszámítva úgy csinált mintha mise történt volna meg volt a saját dolga, engem meg ott hagyott minden felnőtt inger nélkül magányosan egy gyerekkel, pedig kértem hogy foglalkozzon velem is mert szükségem van a felnőtt társaságra de nem, el is váltunk.
márc. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Idővel hiába önállóbb, akkor se önálló mint egy felnőtt!
márc. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Boldogabb voltam. Imádok apa lenni.
márc. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
65%

Fpglalkozz te is a gyerekkel nem állni kell es lesni csak mig a masik belebegebed.

Szabadits neki fel időt te.

márc. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!