Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudtad hogy a pasid...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudtad hogy a pasid igazán szeret téged?

Figyelt kérdés
Mi volt az a pont?
márc. 3. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet tudni teljes bizonyossággal, de érezni lehet és persze sejteni a tettei és szavai által. Egyértelműen ha az egyik hiányzik, vagy kevésbé vág össze a másikkal akkor nem szeret, nem szeret eléggé vagy benned nem bízik.
márc. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én attól érzem magam szeretve, ha könnyebbé teszi az életem, jól bánik velem, biztonságban érezhetem magam mellette.

Ha ez nincs meg, akkor felőlem bármit mondhat/érezhet, nem fogom azt érezni, hogy szeret.

márc. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
5%

Biztonságban érzed magad?


Itt nyilván anyagiakról van szó.

márc. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Sovány vagyok. Semmi másért nem képes egy férfi szeretni.
márc. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
#4 Az elég baj ha szerinted sincs más értéked.
márc. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Olyan háttérrel bevállalt, es kiállt mellettem amitől mindenki más kapásból elmenekült volna.

Sose mondta még hogy szeret. Ezek a tettek bőven kimondják, meg ahogy ölel álmában is.

márc. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Onnan tudom hogy nem félt elköteleződni, sőt ő mondta elsőnek hogy gyereket akar és házasságot. Nem voltak kétségeim.

Előtte volt néhány olyan aki sokszor eltűnt egy időre, összeköltözésről szó sem esett, nem lepett meg soha semmivel , mindig üres kézzel jött…, de olyan is volt aki tőlem kért kölcsön 🤷🏼‍♀️

márc. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A sok kihasználós pasi után lelki megnyugvás volt a férjem aki nem elvenni jött tőlem bármit. Sőt egyszer úgy sikerült a szex hogy csak én akartam neki csinálni, nem akarta. Azt mondta hogy neki az a fontos hogy nekem jó legyen.

Önzetlen és nagylelkű ember.

Na ilyen nem volt korábban egyik sem.

márc. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!