Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan/honnan gyűjtsek elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan/honnan gyűjtsek elég önbizalmat?

Figyelt kérdés
Sajnos nincs nagy sikerem a lányoknál. Eddig 2 lánynál próbálkoztam be komolyabban. Oké, talán hülyeség ez a nincs sikerem dolog. De ez a két lány tényleg mindent megér. És mégis ,,kosarat" kaptam. Van persze jó ,,visszajelzés" is, de az másoktól. Szóval talán nem kell elkeserednem. De ugyebár az igazi nők, a komolyan, férfias férfiakat szeretik (többnyire). Én a nagy szememmel, hosszú hajammal, nem mondhatom magam annak. Próbáltam már, hogy milyen ha le van vágva, de úgy meg nagyon rossz. Szóval inkább így. Mit csináljak jól? Én próbálok kedves, rendes, meg minden lenni. De úgy néz ki ez nem elég mostanság. Minden próbálkozásomnál elidegeskedem, mert beugrik, hogy mi lesz ha megint nem sikerül. Önbizalomhiányom van. De nagyon. Már egy egyszerű internetes ráírás is nehezen megy. Mit kellene?
2012. dec. 12. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:
régen én is ilyen voltam, most 14,5 vagyok, te? Engem az zavart régebbwn, hogy kicsit előreáll q fülem, aztán leszartam, bepróbálkoztam lányoknál. Most éppen egy nagyon szép lánnyal randizgatok:) Vannak lány legjobb barátaim is(ők fontosak nagyon, mert bármikor kérdezhetsz tőlük bármit, és őszinték) pl. volt olyan régebben, hogy milyen vagyok egy 5ös skálán:4.5 Azt mondta a szemem és a szám nagyon szép. Szem:egyedi szín Száj:különlges, csókra álló, ez volt 1 éve , azóta több sikerem vqn q lányoknál
2012. dec. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Hanariko ***** válasza:
2 visszautasítás még nem a világ vége. Vannak olyan csajok, akikne bejön a hosszú haj, azoknak biztos fogsz tetszeni. Ha vannak jó visszajelzések is, akkor meg főleg nincs nagy baj. Olyan vagy, amilyen. Fogadd el magad és kész. Egyből megváltozol.
2012. dec. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én az erdőben szoktam. De ha lusta vagyok, veszek a teszkóban.
2012. dec. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!