Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jártatok így exszel (nővel)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártatok így exszel (nővel) már urak? Ez megalázás a részéről, szórakozik vagy mi akar lenni?

Figyelt kérdés
Hosszabb párkapcsolat után elhagyott, és napokon belül be is pasizott majd az új kapcsolat valamiért nem jött neki össze és utána kezdett visszaszivárogni. Ez most mi? Megalázás? Ha ló nincs szamár is jó?
márc. 3. 23:12
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Igazából akármelyik lehet. Én elzavarnám.
márc. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert nem tudnék benne már megbízni.
márc. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez pontosan az a fajta helyzet, amit úgy hívnak hogy két szék között a padlóra esni. Feltéve ha a megfelelő döntést hozod te is ezzel a nővel kapcsolatban.
márc. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
62%

Hát gondolom ő ezt úgy adja majd elő, hogy hülye volt, nem tudta mit veszített amikor szakított veled, megbánta. Nekem ezzel az lenne az egyetlen bajom hogy ha ennyire egyszerű kizökkenteni őt abból az érzésből hogy te kellesz neki és nem más, akkor mi a garancia hogy ez nem ismétlődik meg újra meg újra? Minden alkalommal amikor pl társaságban, meloban stb összekerül valami vonzó csávóval el fogja ezt játszani, aztán mindig visszajön? Esetleg megcsalás is lesz ilyen visszajövetel előtt? Szóval érted ezt így nem lehet csinálni se nőként, se férfiként.


Nekem személyesen ilyen szitum még nem volt, de van olyan ismerősöm ahol így ment vissza a lány. Ők azóta együtt vannak, szóval én el tudom hinni hogy vannak kivételek. De szerintem tönkreteszi a párkapcsolat dinamikáját.

márc. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Természetesen nem jövök vele újra össze, kizárt.

Nem azért mert anno szakított.

Azért mert hazudott és hülyének nézett, kidobott a kukába 2 év után és egy héten belül már új párja volt.

márc. 3. 23:34
 6/13 A kérdező kommentje:

És persze mikor elhagyott meg azt mondogatta hogy rám csak barátként tud tekinteni innentől és menjek, én is randizgassam. Én meg hetekig szenvedtem.

Most meg... akkor inkább egyedül

márc. 3. 23:36
 7/13 A kérdező kommentje:

#4

Igazából még itt nem tartunk, csak elkezdett aktivabban keresni, egyre gyakrabban ír. Nekem mindegy mit ad elő, már nem tudok benne bízni. És egy 35 éves nőröl van szó, nem egy tiniről.

márc. 3. 23:45
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem szoktak csak úgy dobbantani, csak amikor már általában van másik (a háttérben).
márc. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"azt mondogatta hogy rám csak barátként tud tekinteni innentől"


Persze mert már volt pasi. A napraforgó!

márc. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Ez pontosan az a fajta helyzet, amit úgy hívnak hogy két szék között a padlóra esni. Feltéve ha a megfelelő döntést hozod te is ezzel a nővel kapcsolatban."


Az ilyen mást nem is érdemel! (TAPS)

márc. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!