Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy érdekelt titeket valaki akitől mindenki óvaintett aztán mégis jól sültek el a dolgok?

Figyelt kérdés

Ezt úgy értem hogy furcsán viselkedett és ti is azt éreztétek hogy nem kéne ebbe belemenni, aztán a végén mégis jól ment minden?

Vagy ha valakinél vannak jelek a rosszra az fixen bukó lesz ? 😩



márc. 4. 20:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
100%, hogy bukta lesz, de az is biztos, hogy qrva nagy lesz.
márc. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

Figyelj, az érzéseid/tudatalattid nem hazudnak neked hanem figyelmeztetnek téged, hogy ne menj bele, mert szívni fogsz. Ha meg már mások is megtették akkor pláne, hogy nem kéne belekezdeni semmibe se azzal a személlyel.

Vigyázz lehet gyilkos, erőszakos, bántalmazó, csalfa, nárcisztikus, borderline is simán.


De mégha egyik se lenne belőle/egyik se illik rá te akkor se bízol benne meg és úgyse szépen végződne az egész.


Amúgy ha te szeretsz önsorsrontó lenni inkább menj el pszichológushoz, hogy miért is van ez úgy.

(Az önszeretet hiánya szokott nagyrészt a ludas lenni belőle.)

márc. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A megérzések nem hazudnak☝️
márc. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Igen volt ilyen. De rohadtul nem pozitív lett a vége... Hidd el ha mindenki óva int, és neked is van ellenérzesed, az okkal van! Tapasztalat! Ne menj bele ilyenbe, mert nagyon megjárhatod!
márc. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
Neked kell tudnod ezt.
márc. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
Most konkrétan olyan van, hogy ha 10 évvel ezelőtt találkozunk, szóba sem állok vele, vagy ha a 10 évvel ezelőtti énem látna vele, hangosan sikítana, hogy úristen, ne. Viszont azóta sokat változtam és most ez a lehető legjobb nekem, bárhogy is alakuljanak a továbbiak. Azt gondolom, hogy ha a barátaim, családom tudnának róla, hogy valójában milyen és milyen a múltja, szintén megpróbálnának lebeszélni, de közben meg sosem voltam boldogabb és sosem voltam jobban, egyszerűen minden ezerszer jobb, mint az előző kapcsolatomban.
márc. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
17 évesen teljesen elvette az eszemet egy 34 éves pasi. Én a fellegekben jártam, mert egy felnőtt, érett férfi komolyan vett engem. Ő a szüleivel lakott, ímmel-ámmal volt csak munkája, nulla motiváció, semmi jövőkép. Azzal szédített, hogy megvárja, amíg befejezem a gimnáziumot, egyetemet és utána felépítjük a közös életünket. Én pedig benyeltem, hogy mekkora szerencse, hogy hajlandó miattam még évekig lötyögni az életben. Ma már tudom, hogy egy lúzer volt, de akkor nem értettem, miért van mindenki annyira ellene.
márc. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Akitól óvtak és mégis bele mentem, az nagy szívás volt. De aki szerelmes meg fiatal naiv az nem látja vagy nem akarja látni a jeleket.
márc. 5. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Anyám az össze pasimat tiltja. Haa rajta múlna szuzen halnék meg 80-90 évesen is. Még felnőtten se lehet párom gyerekem se az ő szemében.
márc. 5. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Volt ilyen is, olyan is. A pozitív kimenetelű a második férjem volt. Az akkori helyzete siralmas volt. Nagyon keveset keresett, válófélben volt, nem volt jóformán semmije. Az első egy év valóban mélyrepülés volt, de aztán kijöttünk a gödörből, és lassacskán egyenesbe jöttünk.
márc. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!