Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az miért van, hogy valaki azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van, hogy valaki azt mondja ne írogassak neki, de ha storyt teszek ki mindig az elsők közt nézi meg?

Figyelt kérdés
márc. 4. 23:35
1 2
 1/11 anonim válasza:
valszeg csak elsőnek dobja fel, ha azt akarja, hogy ne írogass neki sztem nem véletlen mondja
márc. 5. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez azért nem lehet igaz mivel nem követ engem, így neki nem dobja fel csak akkor látja ha külön rámegy az én üzeneteimnél.
márc. 5. 01:02
 3/11 A kérdező kommentje:
Pont ezért nem értem, hogy minek megy rá külön oda megnézni mit teszek ki miközben azt szajkózza, hogy ne írjak.. tök érthetetlen
márc. 5. 01:03
 4/11 anonim válasza:
ne rakj ki storyt problem solved
márc. 5. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A storyra veri
márc. 5. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Megkért valamire, ezek után tök felesleges mögöttes magyarázatokat keresni. Lehet direkt szórakozik veled. Az a legjobb, ha nem foglalkozol vele. Hidd el, nincs értelme.
márc. 5. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, ha én tényleg komolyan gondolom azt, hogy valaki nekem ne írjon akkor nem fogok rá menni külön a chatnél megkeresni a beszélgetést és megnézni, hogy mit tett ki.Mert akkor nem érdekel.
márc. 5. 07:24
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha azt akarná hogy mégiscsak írj, akkor rád írna. Egyébként meg gondolom nem véletlenül kért meg rá...De ha akarod, akkor zaklasd max. majd azt is lelátamoza, de visszaírni nem fog. Velem csinálták már. Simán csak szórakozik azon, hogy odáig vagy érte és rajta pörögsz.
márc. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy igazad van de akkor jó szórakozás.. főleg olyannal aki nem ártott max segített.
márc. 5. 08:37
 10/11 A kérdező kommentje:
Én nem tennék ilyet senkivel, mert bántottak már eleget..de hát ez én vagyok.
márc. 5. 08:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!